Pamięć o bolesnej historii pozostaje wciąż żywa w sercach lokalnej społeczności. W hołdzie ofiarom tych tragicznych wydarzeń wójt Gminy Dołhobyczów, Grzegorz Drewnik, odwiedził to miejsce pamięci w Oszczowie. Przy pomniku upamiętniającym ofiary zapalił symboliczny znicz.
Ten gest jest wyrazem szacunku, pamięci i troski o zachowanie prawdy historycznej dla przyszłych pokoleń.
CZYTAJ: Pierwszy w regionie, piąty na Lubelszczyźnie. W Dołhobyczowie będzie Punkt KRUS


Napisz komentarz
Komentarze