22 marca o godzinie 11 Mircze stanie się regionalną stolicą tradycji. Podczas targów będzie można podpatrzeć wielkanocne inspiracje, spróbować domowych wypieków i podziwiać kunszt lokalnych artystów. Emocje podgrzeje konkurs w trzech kategoriach.
O prestiżowe nagrody powalczą wykonawcy najpiękniejszych palm wielkanocnych, osoby zgłaszające tradycyjną potrawę (wytrawną) z królestwa żurków, pasztetów i pieczeni, a także specjaliści od wielkanocnego deseru, czyli mazurków oraz bab świątecznych w najlepszym wydaniu. Ale to nie wszystko! Swoje zdanie wyrazi również publiczność, wybierając w głosowaniu najpiękniejsze stoisko targowe.
PRZECZYTAJ TEŻ: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbą
Zgłoszenia można wysłać na adres e-mail: [email protected] lub zapisać się osobiście w GOK/Bibliotece w Mirczu. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! Wszystkie szczegóły, regulamin i formularze dostępne są na stronie internetowej: gokmircze.pl. Masz pytania? Dzwoń pod numer telefonu: 730 824 010. Termin zgłoszeń upływa 20 marca.
CZYTAJ: Rockowa dusza, trudne wybory i wielka wygrana. Zdolski rozbił bank w telewizyjnym show


Napisz komentarz
Komentarze