Zostały one zamontowane w salach zajęć i już teraz uatrakcyjniają codzienną naukę najmłodszych. Nowe wyposażenie to ważny krok w unowocześnianiu przestrzeni dydaktycznej. Tablice pozwalają dzieciom korzystać z interaktywnych gier i ćwiczeń, wspierają ich rozwój poprzez obraz, dźwięk i ruch, a także sprzyjają integracji i pracy zespołowej.
Dzięki nim maluchy mogą odkrywać świat w nowy, ciekawszy sposób, mając dostęp do szerokiej bazy materiałów edukacyjnych. Inwestycja sprawia, że nauka w przedszkolu staje się bardziej angażująca i inspirująca, a nowoczesne technologie wspierają rozwój najmłodszych mieszkańców Hrubieszowa.
PRZECZYTAJ TEŻ:

![Kierujący toyotą dachował. Świadkami wypadku byli policjanci, pierwsi ruszyli na ratunek [ZDJĘCIA] Kierujący toyotą dachował. Świadkami wypadku byli policjanci, pierwsi ruszyli na ratunek [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/14/sm-4x3-kierujacy-toyota-dachowal-swiadkami-wypadku-byli-policjanci-pierwsi-ruszyli-na-ratunek-zdjecia-1778755383-0.jpg)
![Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA] Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/13/sm-4x3-oto-nasi-bohaterzy-kobiety-i-mezczyzni-z-osp-ktorzy-ratowali-puszcze-solska-zdjecia-1778676560-21.jpg)
![Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA] Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/12/sm-4x3-zamosc-ambulans-na-sygnale-zderzyl-sie-z-osobowka-4-osoby-zabrano-na-badania-zdjecia-1778592351-2.jpg)















Napisz komentarz
Komentarze