To symboliczny gest powitania w społeczności i wyraz troski o najmłodszych mieszkańców gminy. W wyprawce są przydatne dla niemowląt artykuły, które z pewnością ucieszą rodziców. Wszystkie artykuły w wyprawce oznaczone są herbem Gminy Werbkowice.
Aby otrzymać wyprawkę, trzeba złożyć odpowiedni wniosek w Urzędzie Gminy w Werbkowicach.
Szczegółowe informacje oraz formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej gminy. Wszelkich informacji na temat akcji udziela kierownik USC (tel. 84 657 20 80, w. 42).
CZYTAJ TEŻ: Gmina Hrubieszów: Nowe zasady i cennik wynajmu świetlic

![Silny wiatr nad powiatem tomaszowskim. Liczne interwencje strażaków [ZDJĘCIA] Silny wiatr nad powiatem tomaszowskim. Liczne interwencje strażaków [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/07/sm-4x3-silny-wiatr-nad-powiatem-tomaszowskim-liczne-interwencje-strazakow-zdjecia-1775554191-17.jpg)

![Piosenka żołnierska znów w ZDZ w Zamościu. To był festiwal pełen wzruszeń i talentów [ZDJĘCIA] Piosenka żołnierska znów w ZDZ w Zamościu. To był festiwal pełen wzruszeń i talentów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/03/sm-4x3-piosenka-zolnierska-znow-w-zdz-w-zamosciu-to-byl-festiwal-pelen-wzruszen-i-talentow-zdjecia-1775210265-8.jpg)








![Gmina Tomaszów Lubelski: Weź znajomych, idź na zumbę [HARMONOGRAM ZAJĘĆ] Zajęcia zumby dla mieszkańców gminy Tomaszów Lubelski w 2025 r. cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tym roku znów można na nie przychodzić. Są darmowe.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-gmina-tomaszow-lubelski-wez-znajomych-idz-na-zumbe-harmonogram-zajec-1775210958.jpg)

![55-latek z tomaszowskiego poszukiwany ENA ekstradowany do Polski. Może dostać 20 lata więzienia [FILM] Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali groźnego przestępcę, poszukiwanego 55-latka z powiatu tomaszowskiego, który ukrywał się w Hiszpanii.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-55-latek-z-tomaszowskiego-poszukiwany-ena-ekstradowany-do-polski-moze-dostac-20-lata-wiezienia-fil-1775545310.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze