W czasie policyjnych działań związanych z okresem „Wszystkich Świętych” policjanci zamojskiego ruchu drogowego kontrolowali także stan trzeźwości kierowców, posiadane przez nich uprawnienia oraz stan techniczny pojazdów.
CZYTAJ TEŻ: Stracił panowanie nad fordem. Auto dachowało
1 listopada przed południem w miejscowości Horyszów Nowa Kolonia zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Volkswagenem. Auto prowadził 55-latek z gminy Sitno. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie miał prawie 1 promil. Kierujący nie posiadał również uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Inne uprawnienia, które posiadał, policjanci zatrzymali 55-latkowi w czasie tej kontroli.
– Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie policjanci wykonali z jego udziałem czynności procesowe. Kierujący Volkswagenem odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz bez wymaganych prawem uprawnień – dodaje podkomisarz Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy KMP Zamość.

![Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA] Oto nasi bohaterzy. Kobiety i mężczyźni z OSP, którzy ratowali Puszczę Solską [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/13/sm-4x3-oto-nasi-bohaterzy-kobiety-i-mezczyzni-z-osp-ktorzy-ratowali-puszcze-solska-zdjecia-1778676560-21.jpg)
![Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA] Zamość: Zderzenie karetki z osobówką [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/12/sm-4x3-zamosc-ambulans-na-sygnale-zderzyl-sie-z-osobowka-4-osoby-zabrano-na-badania-zdjecia-1778592351-2.jpg)
![Nieprzytomny kierowca i troje pasażerów trafili do szpitala po dachowaniu Audi w Łubczu [ZDJĘCIA] Nieprzytomny kierowca i troje pasażerów trafili do szpitala po dachowaniu Audi w Łubczu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/12/sm-4x3-nieprzytomny-kierowca-i-troje-pasazerow-trafili-do-szpitala-po-dachowaniu-audi-w-lubczu-zdjecia-1778584502-3.jpg)



![Tomaszów Lubelski zaprasza na Dni Promocji Zdrowia [PROGRAM] Tomaszów Lubelski zaprasza na Dni Promocji Zdrowia. Wydarzenie odbędzie się 27 maja w godzinach od 9 do 12 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Tomasovia".](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-tomaszow-lubelski-zaprasza-na-dni-promocji-zdrowia-program-1778236424.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze