Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 11:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Pożar w opuszczonym warsztacie samochodowym w Hrubieszowie

Prawdopodobnie ktoś zaprószył ogień w opuszczonym budynku magazynowo-biurowym przy ul. Zamojskiej w Hrubieszowie.  Ponad godzinę trwała akcja gaśnicza przeprowadzona przez strażaków z miejscowej komendy.
Pożar w opuszczonym warsztacie samochodowym w Hrubieszowie
Policja ustala kto doprowadził do pożaru w Hrubieszowie

Autor: St. kpt. Marcin Koniec

Rano 13 stycznia zawiadomiono straż pożarną o pożarze w budynku magazynowo-biurowym przy ul. Zamojskiej w Hrubieszowie. Dym wydobywał się z pomieszczeń dawnego warsztatu samochodowego. Obecnie te pomieszczenia nie są użytkowane. Budynek nie jest zamknięty. Dostęp do pomieszczeń ma niemal każdy. Wewnątrz budynku paliły się śmieci, m.in. styropian.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że z opuszczonego budynku magazynowo – biurowego wydobywa się dym. Działania straży polegały na wprowadzeniu do środka budynku roty z jednym prądem wody w celu ugaszenia pożaru śmieci zgromadzonych wewnątrz hali obiektu. Po ugaszeniu pożaru cały budynek oddymiono i przeszukano pod względem przebywania osób postronnych. Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez osoby nieznane - poinformował nas st. kpt. Marcin Lebiedowicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczyły: 3 zastępy JRG Hrubieszów – łącznie 7 strażaków. Interwencja trwała 1 godzinę i 22 minuty. Okoliczności pożaru wyjaśniają hrubieszowscy policjanci.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anty UPA 16.01.2023 17:41
https://www.youtube.com/watch?v=KDK2AVGobdA Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki Pamiętajcie pomagając, bo Polska o nich zapomina. Jak Niemcy ich wspierali to Polaków zyzali 0 litości wtedy. Teraz tych bandytów kreują na bohaterów Ukrainy

Prawda jest jedna 16.01.2023 17:03
Panie Parol czemu nie napisze Pan o problemie z aptekami w naszym powiecie. Przecież to bardzo ważne dla nas mieszkańców. Kogo się Pan boi. Władze powiatu kiedyś się zmienią a Pan raczej zostanie.

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama