Zamość: Spektakl muzyczny „Bo to się zwykle tak zaczyna…”

Kategorie:
Spektakl muzyczny „Bo to się zwykle tak zaczyna…” odbędzie się 28 czerwca o godzinie 20:00 na Muzycznej Scenie Plenerowej Zamojskiej Akademii Kultury przy ulicy Akademickiej 8.
To zjawiskowa opowieść, oparta z jednej strony na piosenkach, które podbiły serca melomanów w Polsce, z drugiej na najpiękniejszych musicalach świata.
Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.30 oraz online.
WYKONAWCY
Soliści teatrów muzycznych
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu
Szymon Makowski – dyrygent
Tomasz Janczak – reżyseria / inscenizacja
Iwona Runkowska – choreografia
Reklama