Zamość: Podwórko Nivea przy SP nr 7 otwarte. Przyjechał Mateusz Kusznierewicz (ZDJĘCIA)

  • 16.10.2017, 16:10 (aktualizacja 17.10.2017 03:55)
  • ak
Zamość: Podwórko Nivea przy SP nr 7 otwarte. Przyjechał Mateusz Kusznierewicz (ZDJĘCIA) Justyna Książek
Mateusz Kusznierewicz, ambasador akcji Podwórka Talentów Nivea był honorowym gościem uroczystego otwarcia Podwórka Nivea przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu. Nowoczesny plac zabaw ma służyć nie tylko uczniom Siódemki, ale wszystkim dzieciom z Zamościa.

Szkoła wygrała urządzenia na plac zabaw głosami swoich uczniów i ich rodziców, ale też wielu zamościan, którzy wsparli starania SP nr 7 o jak najlepsze miejsce w konkursie. 

Po kilku tygodniach internetowego głosowania Siódemka znalazła się w gronie laureatów, a niedawno ruszyła budowa Podwórka Nivea. Dzisiaj na gotowym już placu odbyło się jego oficjalne otwarcie.

Udział w wydarzeniu wziął żeglarz, mistrz olimpijski i mistrz świata Mateusz Kusznierewicz.W swoim wystąpieniu gratulował uczniom, nauczycielom, ale też rodzicom i wszystkim zamościanom zaangażowania w dążenie do sukcesu. Podkreślał, że bez tej pracy zespołowej, nic by pewnie z nagrody w konkursie nie wyszło. Zachęcał też, by każde dziecko dbało o swój talent i robiło wszystko, by go rozwijać.

Całość dzisiejszego otwarcia uświetnił specjalny program artystyczny w wykonaniu uczniów SP nr 7. Wszystkie dzieci były zachwycone prezentem, który dostały od marki Nivea i oczywiście natychmiast nowy obiekt przetestowały.

ak

Zdjęcia (26)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe