ZUS w Biłgoraju otwarty dla klientów

  • 24.03.2021, 05:13
  • Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim
ZUS w Biłgoraju otwarty dla klientów
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju od 24 marca będzie w pełni otwarty. Po zaledwie czterodniowej przerwie sala obsługi przy ulicy Krzeszowskiej ponownie będzie przyjmować klientów.

Bezpośrednia obsługa w placówce jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Instytucja przypomina, że dla wygody klient może umówić się na wizytę na konkretną godzinę, dzwoniąc pod numer 515 374 368. Nie jest to jednak konieczne, bo placówka obsługuje klientów także bez wcześniejszej rezerwacji.

Nadal można korzystać z e-wizyty bez wychodzenia z domu, czyli wideorozmowy z pracownikiem ZUS. E-wizytę należy umówić przez stronę www.zus.pl/e-wizyta. Wnioski i dokumenty klienci mogą przesyłać przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS, pocztą tradycyjną lub składać w zabezpieczonej skrzynce w placówce Zakładu. Informacje o świadczeniach i składkach można uzyskać przez infolinię, dzwoniąc na 22 560 16 00 lub pisząc na adres [email protected].

Instytucja przypomina, że nadal tymczasowo nieczynna jest sala obsługi klientów w Inspektoracie ZUS w Hrubieszowie. Zakład publikuje komunikaty o aktualnych zasadach obsługi w swoich placówkach na www.zus.pl.

Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe