Zamość: Konkurs na "Fotografię Miesiąca". Wyślij zdjęcie

  • 22.02.2021, 08:00
  • red.
Zamość: Konkurs na "Fotografię Miesiąca". Wyślij zdjęcie
Zamojski Dom Kultury i Zamojska Grupa Fotograficzna Grupa Twórcza - ZGF GT zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Fotografia Miesiąca" W konkursie może wziąć udział każdy. Temat zdjęć jest dowolny.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres e-mail: [email protected] do ostatniego dnia każdego miesiąca.

Głosowanie na zdjęcie miesiąca odbywać się będzie na facebookowym profilu ZDK na początku następnego miesiąca. Organizatorzy zaprezentują wówczas wszystkie nadesłane fotografie, a internauci głosować będą lajkami na najładniejsze według nich zdjęcie miesiąca. W styczniu 2022 r. wyłonione zostanie zdjęcie roku.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jakas lipa
jakas lipa 07.04.2021, 08:02
w regulaminie jest ze maja byc zdjecia zrobione w tym roku a w konkursie na fb zdk są zdjęcia letnie jak i zrobione w poprzednich latach, organizatorzy tego nie sprawdzają?
dziwne
dziwne 07.04.2021, 12:10
to chyba nie uczciwe w stosunku do innych uczestników konkursu? ze tez organizatorzy tego nie sprawdzali?

Pozostałe