Hrubieszów: Starosta odpowiada na pytania radnej o sprzątaczki

  • 17.09.2020, 07:18
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Starosta odpowiada na pytania radnej o sprzątaczki
Na ostatniej sesji rady powiatu radna Danuta Muzyczka zapytała starostę o sześć sprzątaczek zatrudnionych w starostwie. Z odpowiedzi starosty Anety Karpiuk wynika, że sprzątaczki zatrudniła jej poprzedniczka Maryla Symczuk.

Jakie były powody zatrudnienie aż 6 sprzątaczek w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy? – zapytała 10 sierpnia radna Muzyczka.

Na sesji starosta Aneta Karpiuk nie była w stanie odpowiedzieć na to pytanie, zobowiązała się odpowiedzieć na piśmie. 

Co się w nim znalazło? Jakich argumentów użyła starosta? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (84)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DS
DS 30.09.2020, 17:42
Foto z zaskoczenia robione?
I
I 30.09.2020, 14:06
Zdrajcy popłynęli jak gó.o z czajki.
Godziny
Godziny 24.09.2020, 13:18
Karpiuk policzone, będzie powrót zielonej zarazy.
WK
WK 22.09.2020, 11:09
Jedyny plus tych wszystkich komentarzy to to że są czytane i wyciągane są wnioski z krytyki i sugestii czytelników. Widzę porządki są robione w wydziale komunikacji. Wreszcie, powoli i po latach. Z chęcią wskażę jeszcze kilka osób którym należy się przyjrzeć. Niestety wszystkie z PSL więc pewnie się nie da.
Do
Do 21.09.2020, 09:14
PIS teraz okazja najlepsza do usunięcia zdrajców Zawiślak zawieszony nie będzie krzyczał.
P. z d.s.
P. z d.s. 20.09.2020, 07:35
Danusia Muzyczka na Starostę. Niech życzliwość charakteryzuje powiat.
I niech ten Pan tzw. "kicajec" przestanie wreszcie okupować gabinety. Po zebraniu miało się poprawić ale nie poprawiło się nic.
I
I 23.09.2020, 08:42
Kto wtedy by zadawał pytania niewygodne radni PSL-ZSL hahaha
Coś
Coś 19.09.2020, 09:25
Cisza o wczorajszej sesji, nikt nie zabłysnął.
Karen
Karen 19.09.2020, 09:41
A była? Wg informacji na stronie starostwa będzie 25. Warto poczytać druki,projekty uchwał,uzasadnienia,ciekawa lektura,gotowe wyniki głosowań. To co wyrabiają władze powiatu nie mieści się w głowie przeciętnego mieszkańca. Żenada i niesmak. Manipulant T.O. przekracza wszelkie granice przyzwoitości.
Zapowiada
Zapowiada 19.09.2020, 10:30
Się ostra jazda bez trzymanki,zapnijcie pasy bezpieczeństwa Joker na drifcie. W Werbkowicach głos zabrali tu będzie szalał w amoku.Czekamy na Corridę,wrze i kipi ze złości.
Fakt
Fakt 19.09.2020, 20:42
Pazie, giermki i rycerze chrońcie królową !. Wróg do bram łomoce! sprawiedliwości się domaga.
Fakt
Fakt 19.09.2020, 20:18
Ciekawe czy Trzeszczany przyjadą na sesję z rewizytą zapytać królowej o ważne sprawy dla mieszkańców?
Myślę że Wójt z Przewodniczącym i jeszcze kilku Radnych korzystając z krasomówczej weny królowej powinni doprecyzować lakoniczne i zdawkowe odpowiedzi na zadane kiedyś pytania. Ja jako znajomy Przewodniczącego R.P. ZAPRASZAM.
Wyliczanka
Wyliczanka 18.09.2020, 17:30
Raz, dwa, trzy, cztery
Aneto ratuj swoje 4 litery
DR
DR 18.09.2020, 17:20
Koń, jak w Rzymie senatorem.
Olo
Olo 18.09.2020, 15:30
Zachęcam do lektury treści druku Nr 1 najbliższej sesji Rady Powiatu w Hrubieszowie.
Są tam dwie ciekawe rzeczy:
1- zwracam uwagę, że pracodawcą nie jest Wójt lecz Urząd Gminy reprezentowany przez Wójta, a więc radni nie powinni głosować nad uchwałą o takiej treści.
2- treść uzasadnienia, do podkreślam PROJEKTU uchwały a w zasadzie jej trzy ostatnie akapity chyba są ze sobą sprzeczne, i zbyt daleko idące biorąc pod uwagę dotychczasowy brak głosowania w tym zakresie.


Fakt
Fakt 19.09.2020, 20:30
Olo, głosowanie na sesji nie jest potrzebne wcale i niesie ryzyko że ktoś się ,, pomyli ''. Bezpieczniej ustalić i przegłosować wcześniej o wiele wcześniej. A co tam kto władzy zabroni.
Poseł
Poseł 18.09.2020, 14:37
Zawiślak zawieszony zielona trawa blisko.
DR
DR 20.09.2020, 12:41
Ale za sprzeciw przeciwko bzdurnej i pisanej na kolanie przez mlodych z pis ustawie, ktora oslabi polskie rolnictwo. Posluchajcie ziemkiewicza . Wiele wyjasnia. Nie dlatego, zawieszony, ze oslabial Pana Sasina i sprzyjal nowrj staroscie. Niestety.
Fakt
Fakt 19.09.2020, 20:20
No i gdzie się uda teraz nasza królowa, kto otrze łzy kto pocieszy?
GOgo
GOgo 18.09.2020, 14:05
Weźcie którąś ze sprzątaczek to wysprząta brudy z powiatu.
Cyzik
Cyzik 18.09.2020, 21:31
To prawda, te kobiety zatrudnione w ramach stażu jako sprzątaczki pewnie mają lepsze wykształcenie i wiedzę niż ta nowa pseudo władza.
To
To 18.09.2020, 14:08
Jedyne uczciwe nie umoczone w bagnie i bez opasek na oczach.
Go
Go 18.09.2020, 13:41
Miscior się kompletnie nie nadaje. Nawet na przewodniczącego rady. Starostą od samego początku powinien być Kata.
Prędzej
Prędzej 18.09.2020, 13:55
Katarakta.
Do przemyślenia
Do przemyślenia 18.09.2020, 10:44
Sinusoida. Było źle, przez 1.5 roku było względnie dobrze, a następnie .... Kiedy odbicie do góry? Czas na powiat 3.0. Nowoczesny, otwarty, życzliwy dla mieszkańców i innych gmin, działający dla dobra wspólnego ponad wszelkimi podziałami. Nie szukający zwady, szanujący wszystkich. Tracimy czas. A czasu nie kupimy nawet za dopłaty z UE.
Michał Miścior na starostę.
Lupa
Lupa 18.09.2020, 11:15
Przecież Miścio wiedział o wszystkim co się wyrabia w starostwie za Józefa K.i siedział cicho. Jaki on miły i uorzejmy to ściema. Cynik i cwaniak,nie wierzę w żadne jego słowo.
Wyborca
Wyborca 18.09.2020, 11:22
Ja tam nie wiem i nie wnikam. Ale nie sądzę żeby MM się zgodził bo ma własną bardzo dobrze prosperującą firmę. Ale jak nie MM to kto? Może faktycznie jeszcze ten cały Sołtysiak ale jakoś go wcześniej nie chcieli więc teraz pewnie też nie zechcą. Pani Danusia przy całej sympatii do niej raczej nie.
Jedno jest pewne wszystko zależy od radnych bo zmiana jest niestety konieczna.
Cyzik
Cyzik 18.09.2020, 11:09
Kogo wy promujecie, tego pajaca w krótkich spodenkach? Czy nie ma rozsądnych ludzi z PSL lub PiR. Dogadajcie się w końcu i zacznijcie robić coś dobrego.
Żądam zmian
Żądam zmian 18.09.2020, 10:22
Albo Pani Danuta Muzyczka albo Pan Michał Miścior na starostę. Może jeszcze Pan Sołtysiak. Wszyscy bezkonfliktowi, życzliwi i mili. Czas zmienić oblicze powiatu na bardziej nowoczesne.
kandydatka do pracy
kandydatka do pracy 18.09.2020, 10:54
Sołtysiak Wojciech też byłby dobrym wyborem. Apolityczny i bezkonfliktowy. Radni pobudka!
Hela z Izraela
Hela z Izraela 18.09.2020, 11:04
Wojtek Sołtysiak na Starostę, pod warunkiem że jego doradcą będzie Józik i przynajmniej ludzie będą szanowani w urzędzie a nie ten chory układ, doradca kicajec i zła na cały świat królowa, przez małe k
Jola z Tarnopola
Jola z Tarnopola 18.09.2020, 11:52
Oj Helka co ty pieprzysz, Sołtysiak tak ale Józik ???? moja propozycja to albo M.M. albo Barczuk to fajne chłopy są i na samorządzie się znają i na kobietach, a może T.O., nie no on będzie Wójtem w Werbkowicach
Rex
Rex 18.09.2020, 14:14
T.O? Poczytajcie zapytanie na blogu sufler obywatelski,w zakładce zapytania. Bardzo interesujące.
Meter
Meter 18.09.2020, 14:51
Brawo Pan Zdzisław Kosakowski. Doświadczenie i merytoryczność.
Fakt
Fakt 19.09.2020, 20:03
Popieram Pan Zdzisław lub Pani Lecka na starostę!!!
Ponownie
Ponownie 17.09.2020, 22:11
Zadaję pytanie: kiedy ta trójca zdrajców zostanie wyrzucona z PiS??? Ile jeszcze będziemy patrzeć na tych degeneratów, którzy kpią z uczciwych ludzi??? HAŃBA
Pisior
Pisior 17.09.2020, 23:17
PIS przez nich traci, czy Wierchuszka tego nie wie, panie Sasin w Panu nadzieja, oczyść pan hrubieszowski PIS z chwastów
A
A 18.09.2020, 06:05
Słowo dawali i co?
Ludź
Ludź 18.09.2020, 09:44
Słowo dawali? Ha ha ha ha ha......
Czekajcie dalej skoro dali słowo ha ha ha ha ha............. Ale po co się martwić tym, że nas olali totalnie. Z pewnością, na 100 procent, daję wam słowo, przypomną sobie o nas przed wyborami, gdyż tylko do tego jesteśmy im potrzebni.
Oj tam
Oj tam 18.09.2020, 21:50
Oj tam. Dali takie samo słowo jak ta czwórka zdrajców, która przysięgała przed panem Sasinem, że nie zagłosują za odwołaniemm pani Maryli Symczuk.
Sprawdza się stare powiedzenie "złapał Turek Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma"
iool
iool 17.09.2020, 15:51
to już wiekszych problemow powiat i miasto nie ma, szkoda naszych pieniędzy na takie dziiałania
DR
DR 17.09.2020, 18:12
Pooglądaj sesję to dowiesz się, że były inne pytania i tematy. Pani Danusiu dziękuję za pytania. Mogliśmy wysłuchać odpowiedzi?
Skunks
Skunks 17.09.2020, 18:52
No niekoniecznie usłyszeliśmy na sesji odpowiedzi od pani starosty. Było eeeee, uuuuu, yyyyy......i tak szczerze mówiąc to dzięki temu, że pani radna Muzyczka poprosiła o odpowiedzi na piśmie, wybawiła tym samym panią starostę od tych bardzo trudnych (jak dla niej) odpowiedzi. Oj zapędziła ją pani radna Muzyczka w tzw."kozi róg", dlatego teraz próbuje odegrać się na pani radnej.
ee,uu,yy
ee,uu,yy 18.09.2020, 08:12
to oficjalna odpowiedź, nieoficjalna na papierku spychologjia ja, to nie ja.
E
E 17.09.2020, 15:00
Zarządzanie konfliktem czy zarządzanie powiatem?
Michał Miścior na starostę!
Wystarczy
Wystarczy 18.09.2020, 06:08
Błaznów w krótkich spodenkach, a drogę pod próg ma już wybudowaną więc po co.
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 17.09.2020, 17:14
Tak jest Michał Miścior na Starostę, i to szybko.:) Hrubieszow czeka
Olaboga
Olaboga 17.09.2020, 15:53
I Marek burmistrz na vice
Jql
Jql 17.09.2020, 19:08
Marek burmistrz jaki jest taki jest ale nikogo nie zatrzepia
Fan Danusi
Fan Danusi 17.09.2020, 13:48


!!! Danuta Muzyczka na starostę!!!
















































Jesteś ZA łapka w górę :-)
zawiedziony
zawiedziony 17.09.2020, 22:23
Ciekawe co sobie pomyśli radna,która złożyła mandat?
Za M
Za M 17.09.2020, 21:01
Przepraszam. Miała być łapka w górę, kliknęło się w dół. Jak najbardziej "za"!
Rewers
Rewers 17.09.2020, 15:28
Dziwne. I kto ją poprze? Ci co ją odwołali z funkcji wiceprzewodniczącej? A honor? Nie popieram,a ludzie czapkami zarzucą.
Myszka
Myszka 18.09.2020, 11:20
Powiat to nie tylko Werbkowice.
Popieram
Popieram 17.09.2020, 13:55
I całkowicie się zgadzam, ale droga z Hrubieszowa do Werbkowic jest dobra więc po co.
Kic Kic kicaj
Kic Kic kicaj 17.09.2020, 13:26
Danusia jesteśmy z Tobą! Niech ten człowiek posłucha siebie co mówi na sesjach, chyba za często nie chodziło się na lekcję języka polskiego w szkole...

Pozostałe