Policjantka wśród harcerzy. Rozmawiali o bezpiecznych wakacjach

  • 09.07.2020, 08:27
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Policjantka wśród harcerzy. Rozmawiali o bezpiecznych wakacjach Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Dzielnicowa z posterunku w Suścu odwiedziła harcerzy z ZHP, którzy swoje obozowisko mają nad zalewem w Majdanie Sopockim.

Policjantka omówiła zasady zachowania się nad wodą, bo harcerze mają w planach wymarsz nad zalew i kąpielisko. Spotkanie było dobrą okazją, aby przypomnieć młodzieży o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wypoczynku w lesie.

Dzielnicowa przybliżyła topografię terenu, omówiła dokładnie jak się zachować w razie zgubienia się w lesie. Harcerze wysłuchali krótkiej pogawędki  na temat dopalaczy i narkotyków. Komendantowi obozu zostały przekazane ulotki „Bezpieczne wakacje”. Ma je rozdać podopiecznym.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe