Hrubieszów: Rolniczak do likwidacji

  • 14.01.2020, 11:30
  • par
Hrubieszów: Rolniczak do likwidacji
Zespół Szkół nr 4 (dawniej "Rolniczak") najprawdopodobniej zostanie zlikwidowany. Powód? Coraz mniejsze zainteresowanie nauką w szkołach prowadzonych przez tę placówkę.

Technikum Agrobiznesu jest jedyną szkołą w dawnym "Rolniczaku", w której są jeszcze uczniowie. W Szkole Policealnej i w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 nie ma ani jednego.

–  Kilkakrotne próby rekrutacji do tych szkół kończyły się niepowodzeniem – podkreśla starosta hrubieszowski, Maryla Symczuk

 – W Zespole Szkół nr 4 uczy się łącznie 80 osób. W dwóch pierwszych klasach Technikum Agrobiznesu jest 24 uczniów, reszta w pozostałych klasach. Na jeden oddział technikum przypada średnio 16 uczniów –  informuje Dariusz Czujkowski, dyr. Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej Turystyki i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (179)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miodzio
Miodzio 21.01.2020, 12:29
Pan pan no wie pan jezeli do jednej szkoly chodził 1 uczen a do drugiej 0 to jaki sens jest porównywać likwidacje szkoly do szkoły rolniczej. Jeżeli by pan Kuropatwa był tak zły zlikwidował by i w Hrubieszowie juz dawno. Czyż nie prawda.
tegoło
tegoło 22.01.2020, 14:10
Kuropatwiejszyn zlikwidowejszyn. Nauka będzie kontynuowana w innej szkole. Dla inteligentnych inaczej: kierunek kształcenia będzie utrzymany tylko że nauka będzie odbywała się w innym budynku. A tak na marginesie to czy kuropatwiejszyn podał się już do dymisji? Standardy zielonejszyn koniczynejszyn?
Pan Pan
Pan Pan 21.01.2020, 11:04
Panie Miodzio. Proszę sobie poczytać protokół z XI Sesji Rady Powiatu w Hrubieszowie z dnia 26 stycznia 2011 roku. Po tej lekturze proszę komentować. Szkołę w Turkowicach zlikwidował "tegoło".
Miodzio
Miodzio 20.01.2020, 10:39
Prosze nie pisac glupot o likwidacji szkoly w Dołhobyczowie i Turkowicach. Prosze zasiegnać informacji dlaczego zostały zlikwidowane. A szkola rolnicza byla u nas od x lat i bedzie nadal. Pan starosta Kuropatwa a jego rzadzenia nie pamietam zeby co kolwiek likwidowali. A teraz slyszy sie caly czas to szkola to oddzialy w szpitalu. Partia rządzaca miala sluzyc i pomagac. A w tej chwili dosc ze wszystko drogie jak byly uklady i korupcie tak są likwiduje sie wszystko bo sie nic nie oplaca. Praca po znajomosci. Miasto i powiat umiera smiercią naturalną. Robi sie duzo dla osob starszych. Niestedy dla mlodych absolutnie nic. Czy w ludzie tego nie widzicie co tu sie wyrabia. Kazdy myśli tylko o sobie To nie jest dobry kierunek na przyszłość. Na polityce trzeba sie znac i Pan Kuropatwa przez 28 lat popełniał bledy jak kazdy z nas. Ale powiat jakoś funkcjonował. Komus jak zalazł za skurę to ma dziś żal to normalne. Wszystkim nie dogodzi. Jest takie przysłowie. Po lepszym panie gorszy nastanie.

rewers
rewers 20.01.2020, 17:33
Oj Miodzio Miodzio nie mów że g..no to pomarańcza a pomarańcza to g..no. Chyba wczoraj za dużo wypiłeś.
Strzal z ucha
Strzal z ucha 19.01.2020, 08:38
[email protected] zapomniał kto zlikidował szkoły w Turkowicach i Dolhobyczowie? Wielki bohater sesji hahaha, miejcie honor chłopaki na czele ze sprzedawcą kronikarzem, jacy oni są falszywi, masakra
Krebs
Krebs 18.01.2020, 10:16
Pani Starosto proszę się nie dać tej "Targowicy"! Ma Pani wiele możliwości do wykorzystania. Proszę działać śmiało i odważnie. Najgorzej jak górę bierze cwaniactwo i parcie do rządzenia. Oni już byli,starzy i zasiedziali. Niektórzy z "fakultetami",niektórzy bez i uważają że wszystko wiedzą, najlepiej umieją. Szkoda,że dopiero teraz gdy na urzędzie zasiadła osoba spoza układu i nie można nią po swojemu sterować. Cwaniacy obejrzyjcie się za siebie i zobaczcie co po was zostało po 16 latach. Nie za darmo co niektórzy mają już wyroki. Inni mogą je dopiero mieć.
Piotrek
Piotrek 18.01.2020, 09:15
Fidzi masz pracę to sieć cicho bo nie jesteś orłem. A ważne czy nie ważne to ludzie to właśnie oceniają. Przeniesienie szkoły a likwidacja chyba to nie to samo. A szkoła była jest i będzie tylko nie dzięki tobie i tym co ich wymieniłeś.
Obserwator poczynań
Obserwator poczynań 17.01.2020, 18:41
Odważna, mądra, konsekwentna i piękna kobieta! Brawo! Trzymam kciuki za Panią Pani Starosto!
Fidzi
Fidzi 17.01.2020, 10:37
Nie wazne ze kronikarz byl za czy przeciw. Ale teraz zrozumial swoj blad i to sie liczy. Nie mozna wszystkiego niszczyc bo miasto przestanie istniec. Przestancie myslec o sobie. Tu trzeba pomyslec o mlodziezy i opracy dla niej. Bo ludzie ktorzy stąd wyjezdzaja nie chca slyszec o powrocie. Brawo dla pana Kuropatwy i pana Ożóga za odwage. Walczcie dopoki wszystkiego nie zlikwidowali.
Ojciec Chrzestny
Ojciec Chrzestny 17.01.2020, 14:29
Jaki błąd? Ożóg tak samo umoczony w śmieciach jak Kuropatwa i ten co był naczelnikiem w starostwie nowooskarżoy i zwiał jak p.Symczuk została starostą. Dziwię się że ci dwaj są jeszcze radnymi. No ale jak ktoś się chwali że żona jest sędzią. Co niektórzy jeszcze stają przed naszym sądem i bronią sędziów. Jest jeszcze jeden radny powiatowy co się shwali prokuratorami w rodzinie. Ot!,takich mamy radnych! Ożóg nie może przeżyć,że nie został starostą,takie miał ambicje. Dlatego teraz mąci. Wstyd panie Ożóg,zero lojalności!!!
Beata
Beata 17.01.2020, 11:05
Ważne, ważne. To nie odwaga. Nazwał bym to po imieniu ale nie za bardzo wypada tak na forum. Błąd to popełnił PiS biorąc go na listy. PSL, PiS gdzie teraz się przyklei bidulek? W SLD i we Wiośnie Bidronia spalony za "huzarię". Może PO KO? Albo konfederacja :)
Zamość trzyma kciuki za Starostę
Zamość trzyma kciuki za Starostę 17.01.2020, 10:32
PiSie Hrubieszowski. Why? Why? Kiedy cofniecie rekomendację temu Panu, co jak się domyślam wystąpił ramię w ramię z PSL? Czy o tym jak knuje część członków przeciwko Staroście Pani Marcie Symczuk wiedzą władze okręgu? Jak długo wreszcie będzie tolerowana destrukcyjna działalność pewnej pani co to PiS i Pani Symczuk wiedzą a ja nie mogę głośno powiedzieć?
Rak
Rak 16.01.2020, 23:37
122 tysiące starostwo musi dokładać do subwencji a co z zadaniem własnym organu prowadzącego. To wiadomo dlaczego szkoły w powiecie tak kuleją finansowo skoro się na nie wydaje tylko to co dostaje się z subwencji.
Pedagog
Pedagog 16.01.2020, 23:45
Przenieść dzieciaki na Zamojską. Zapraszamy. Znajdzie się miejsce na traktor i inne rzeczy. Czekamy.
Munio
Munio 16.01.2020, 18:33
Brawo panie JÓzefie Kuropatwa moze ludzie zrozumieją że jak Pan rzadził to sie nic nie likwidowało a teraz likwiduje sie wszystko za pisu. Ludzie sami musieli sie przekonac czym to towarzystwo pachnie. Moze teraz Pana docenią ci co tak krytykowali. Brawo panie starosto Jozef Kuropatwa. Niech pan wraca na stare miejsce i zacznie działać dla powiatu póki jeszcze z niego cos zostalo.
Turkowice
Turkowice 17.01.2020, 21:12
Do Munia nie masz racji bo Kuropatwa zlikwidowal Technikum Rolnicze w Turkowicach i Dolhobyczowie pokolenia mu tego nie wybacza trzeba pisać prawdę
Armia zbawienia
Armia zbawienia 16.01.2020, 22:52
A szkoła rolnicza w Dołhobyczowie też była. Kto zlikwidował?
Armia zbawienia
Armia zbawienia 16.01.2020, 22:43
Szkoła Rolnicza w Turkowicach. Kto zlikwidował? Jonder z zeteselu kumpel Jana Kowalskiego Kronikarza.
Karen
Karen 16.01.2020, 19:28
Najbardziej krytykował ten radny,który dzisiaj poparł Kuropatwę. Przecież to dzięki niemu Józef został skazany.
Brandys
Brandys 16.01.2020, 23:43
Domyślam się już powodów zasiadania kronikarza w komisji ds. wyjaśnienia afery śmieciowej. Doznałem olśnienia. Ot i cała misterna układanka Kronikarza poszła wpi...du. Pani Symczuk proszę izolować od siebie atencjuszy i się nie bać szkodników.
Ojciec chrzestny
Ojciec chrzestny 17.01.2020, 09:06
Obłuda Kuropatwy i Ożoga. Obrońcy szkoły,ha,ha,ha,tu chodzi o dowalanie staroście. Obudzili się ! A gdzie byli jak rządzili? 16 lat zaćmy? Nie widzieli tej szkoły? Razem z Czujkowskim doprowadzili do jej upadku a teraz całą winą chcą obarczyć nową starostę. Tacy sami dyrektor i nauczyciele tej szkoły razem z żoną Czujkowskiego.
Siupa
Siupa 17.01.2020, 09:52
Były starosta z ZSL jak likwidował szkoły w Turkowicach i Dołhobyczowie to mógł to robić. Nowa władza nie może pomimo tego że chce zachować kierunek kształcenia w innej szkole. Ciekawe. A co do wpisu Ojca chrzestnego to co Pana dziwi? Nabrał PiS na listy to teraz ma. A koalicja PiS PiR faktycznie powinna coś zrobić z tymi dyrektorami bo oczy bolą patrzeć. Dzisiejsze czasy wymagają aktywności, kreatywności, działania. Garnitur to trochę za mało. Źle też jest, że w starostwie na początku nie wywalono zasiedziałych zeteselowców. Teraz rozgrywają radnych PiS na każdym polu. A co do Ożoga to brak słów.
Uczeń
Uczeń 16.01.2020, 14:58
Powiem tylko że dyrektor tej szkoły i dyrektor w Starostwie nie wiedzą za co im płacą tak wysokie wynagrodzenia. Chyba potrzebna jest natychmiastowa zmiana, a dopiero wszyscy zaczną myśleć . Oby nie było po czasie. A znając uczniów to wolą szkołę przy ul. Zamojskiej. Bo to, jest to coś.
Nowoczesny romantyk
Nowoczesny romantyk 16.01.2020, 12:09
Zlikwidować i przenieść kierunek kształcenia do innej szkoły. Nie może być tak, że garstka nauczycieli dyktuje warunki. Jako mieszkaniec powiatu zachęcam do odwagi w tej sprawie i do rozsądku. Ile ta szkoła przetrwa w tym miejscu? Rok, dwa? I dopiero wtedy będzie problem. Jak trzeba to przyjdziemy tłumnie i poprzemy działania powiatu w tej sprawie. A tak na marginesie to powiem tak: Kronikarz kronikarzem, Jan Kowalski Janem Kowalskiem ale jak co do czego to ciągnie w tamtą stronę prawda? Konieczynkowo w sercu.
Aro
Aro 16.01.2020, 12:47
Po 15:30 już nie będziesz pisać. Skończy się picie kawki i w try miga będziesz w domku. Niech starostwo zacznie od siebie zwalnianie. Po co tyłu urzędników? Do brania kasy? Nic nie wytwarzają, nic nie produkują, nawet nie nauczają. Kilku spokojnie można zwolnić i kasa raz dwa znajdzie się na imprezy powiatowe i utrzymanie szkoły.
Nowoczesny romantyk
Nowoczesny romantyk 16.01.2020, 13:17
Ja sobie mogę pisać o której chcę, jak i gdzie chcę. Własna działalność gospodarcza. To ja decyduję czy pracuję czy nie. Chcesz zwalniać urzędników ale jesteś przeciwnikiem zwalniania nauczycieli? Oj nieładnie, nieładnie. Myślałem że chodzi o dobro dzieci. Myliłem się widocznie.
Rewers
Rewers 16.01.2020, 12:39
Brawo! Jestem za! Kto tego "Kowalskiego"przyjął do pis. To piąta kolumna. Podali mu rękę a on pluje na nich.
Dorota
Dorota 16.01.2020, 12:21
O czy ty człowieku piszesz czy masz pojęcie że ta szkoła ta placówka jest potrzebna młodzieży nie wiesz bo byś tego nie pisał nie tylko słupki są ważne są jeszcze dzieci nasze dzieci
Nowoczesny romantyk
Nowoczesny romantyk 16.01.2020, 12:23
Wiem, wiem. Dzieci będą miały zapewnione kształcenie w innym budynki i tyle w temacie.
rerum
rerum 16.01.2020, 09:28
Brawo Józek, brawo Tomasz Ożóg. Argumenty radnych trafne. Starosta mówiła ale na okrągło. Głosowanie odroczone. Wygląda na to, że starosta chciała coś dzisiaj po sesji ustalać w kuluarach. Wcześniej nie było możliwości na konsultacje?
Dorota
Dorota 16.01.2020, 12:15
Jeden zero dla nas ale to nie koniec meczu pani dyrektor trzeba wesprzeć brawo dla tych radnych ruszmy du....zacznijmy reklamować szkołę w internecie jest informatyk dziś sprzątamy świat jutro pomagamy zwierzętom pojutrze zbieramy nakrętki na hospicjum ,zanim absolweńci przystąpią do egzaminów niech usłyszą że za nr 4 czeka na nich od września samo się nie zrobi do boju
Michał M
Michał M 16.01.2020, 12:21
Bój to jest wasz ostatni. Przenieść kierunek i tyle. Nie dopłacać. Racjonalizować gospodarkę nieruchomościami. Dzieci coraz mniej w powiecie.
Dorota
Dorota 16.01.2020, 12:25
Michale masz dużo do powiedzenia ale nie na temat nie jesteś w tej szkole może twój syn po mechanizacji rolnictwa by się przyczynił do wzrostu taki mądry i ambitny pozdrawiam
Michał M
Michał M 16.01.2020, 12:34
Pani Doroto. Syn pracuje od dziecka na roli. Płaci podatki. Rozwija się. Jest cztery lata po ślubie. W listopadzie urodziło mu się drugie dziecko. Jest dobrze. Co do mnie to mam 3 dzieci, z uwagi na wiek raczej nie przyczynię się do wzrostu demograficznego. Natomiast syn mam nadzieję nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa. Likwidować skoro jest taki mały nabór i utworzyć taki kierunek kształcenia w budynku innej szkoły. Coś jeszcze?
Dorota
Dorota 16.01.2020, 12:40
Otworzyć dodatkowy kierunek w tej szkole gdzie jest miejce i warunki tylko trochę empatii gratuluję wnuków mam nadzieję że będą miały gdzie się kształcić
Michał M
Michał M 16.01.2020, 12:49
Wykazuję się empatią, dlatego też życzę im by połączyły się młodzieżą z innej szkoły. Co tam będą tak siedziały same, daleko od szosy.
Dorota
Dorota 16.01.2020, 13:01
Bo jest tam spokój cisza i szansa na rozwój na znalezienie siebie nie w molochu gdzie upadniesz i cię przydepczą bo nikt tego nie zauważy takiej emati potrzebujemy niech się łączą zgadzam się ale tam gdzie jest na to miejsce bo inaczej nie dołączymy ich
zniesmaczony
zniesmaczony 16.01.2020, 23:42
Szanowna Pani, ja nie wiem, albo mi się coś pomyliło, ale już nie rozumiem o co chodzi. Mówisz Pani o tych dzieciach co to były dzisiaj w starostwie ? Przecież to młodzież... po nocach pewnie łażą, ale w szkole się nie odnajdą.....Brawo, proszę o jakieś inne argumenty, bo ten jest zupełnie nie trafiony..... A radny Józef to już zapomniał jak się inne szkoły likwidowało ? Najłatwiej jest być w opozycji, bo zawsze można zarzucić coś tym, którzy są na górze.....
Michał M
Michał M 16.01.2020, 13:09
W większym ścisku się dzieci uczyły jak był wyż demograficzny i jakoś się nie zadeptały. Miejsce dla tej garstki młodzieży jest właśnie w mechaniku. Wspaniała kadra,mądrzy i kreatywni nauczyciele. Będzie im tam dobrze.
Rewes
Rewes 16.01.2020, 11:36
Czyli zsl górą? Nawet wrogowie zwarli szyki w obronie czegoś co i tak umrze śmiercią naturalną. Chyba że zmienią dyrek. Jeżeli przyjdzie ktoś z pomysłem i dostosuje tę szkołę do potrzeb nowoczesnego rolnictwa. Ta szkoła jes przechowalnią nauczycieli w wieku emerytalnym. Zatrudnić młodych z wykształceniem rolniczym ale nie z czasów PRL. Tych wysłać na emeryturę.
Rzeczywistość skrzeczy
Rzeczywistość skrzeczy 16.01.2020, 10:17
Z zeteselu można wyjść. Zetesel z człowieka nigdy.
Alternatywy_4
Alternatywy_4 15.01.2020, 21:46
Właśnie przeczytałem uzasadnienie wniosku o likwidację szkoły. To jest kabaret. Ponieważ starostwo dołoży w tym roku szkolnym 122 tysiące złotych. Ile? Tylko tyle i chcą zamknąć szkołę? Zwolnić dwie osoby z grona nierobów w starostwie i mamy balans. Kto doradza tej starościnie? Bo nie wierzę, że osoba która pracowała w KRUS nie umie liczyć. Kilkanaście osób może mieć problem z zatrudnieniem a ona chce oszczędzić 122 tysiące złotych? Czy ona ma swiadomość, że zamknięcie szkoły oznacza, że spadnie rekrutacja choćby przeniosło się obecnych uczniów do innej szkoły? Jak sobie wyobraża w takim razie, kto zatrudni nauczycieli z tej likwidowanej szkoły? Przecież żaden normalnie myślący dyrektor tego nie zrobi. Starosta każe? Kazać to może zlikwidować stanowiska w starostwie. Przecież tam większość to z nudów siedzi w kompie na fejsbuczkach. Zresztą jak się wejdzie na stronę fejsa starostwa to od kilku miesięcy nic ciekawego się nie pojawiło. Większość to tzw. Dział Propagandy Sukcesu. Zresztą czytajcie sami ten kabaret. Kto to redagował. Uzasadnienie dziecinne. Zapraszam jutro na 9 rano do Starostwa na ten spektakl.
Link tutaj:
http://www.starostwo.hrubieszo…
Pani dama
Pani dama 16.01.2020, 10:43
Nie "ona" tylko Starosta hrubieszowski Pani Maryla Symczuk. I nie "starościnna" tylko starosta. Starościna to żona starosty lub starościna np. na weselu.
Lex
Lex 16.01.2020, 11:21
Czy to ta sama starosta co mówi pieniążki zamiast pieniądze?
hahaha
hahaha 16.01.2020, 10:52
W punkt. Dobrze to ujęte. Jak na weselu:)
IT
IT 16.01.2020, 07:44
Transmisja pod tym linkiem chyba, że nie włączą streamu.

http://www.starostwo.hrubieszo…
M.Malec
M.Malec 15.01.2020, 13:38
Może ktoś wie gdzie pracuje lub jaką działalność prowadzi radny powiatowy Tomasz Ożóg? Z góry dziękuję za informację.
Jj
Jj 16.01.2020, 11:24
gm Werbkowice
Seneka
Seneka 15.01.2020, 09:38
Rzeczywiście,ta szkoła funkcjonuje jak w XIX a nie XXI wieku. Dyrekcja ta sama od ponad 10 l lat a szkoła jak po równi pochyłej stacza się w dół. Pracuje w niej również żona dyrektora wydziału oświaty starostwa też od tylu lat. Nasuwa się prosty wniosek jeżeli nie ma się wizji rozwoju szkoły,dostosowania kształcenia do potrzeb rynku,nie tworzy się nowych kierunków,nie zachęca się młodych ludzi to skutek jest jaki jest. Inne szkoły w powiecie jakoś sobie radzą. Ważna jest operatywność,inicjatywa i zaangażowanie dyrekcji i nauczycieli.
Rodzic
Rodzic 15.01.2020, 18:50
Właśnie gdzie byli radni kiedy szkoła zaczęła się staczać dlaczego wtedy nie było doradców przecież starostwo i wydział oświaty nie dowiedzieli się teraz po co rekrutacja na ten rok a skoro powiat nie ma pieniędzy to skąd Nowa szkoła weźmie kasę na zaplecze techniczne dla uczniów
wiki
wiki 15.01.2020, 09:49
A może to celowa była robota aby w ten sposób doprowadzić do likwidacji? Zero pomocy że starostwa?
Wiktor
Wiktor 15.01.2020, 12:23
Przez tyle lat! Teraz płacz i zgrzytanie zębów. Czy naczelnikowi wydziału oświaty nie zależało na tym żeby żona miała gdzie pracować?
Danny
Danny 15.01.2020, 08:59
Z najnowszych informacji uzyskanych przez wiewiórki wynika, że na najbliższej sesji Rada Powiatu nie będzie rozpatrywała projektu uchwały dotyczącej likwidacji rolniczka.
A.
A. 15.01.2020, 19:47
Z tego co pisze na stronie i w planie sesji to będzie rozpatrywany projekt likwidacji szkoły.
UL
UL 15.01.2020, 10:02
No. Taktyka Józia. Popiszo, podpiszo i orzestano. Teraz starościna odpuści. Przyschnie sprawa i za jakiś czas zrobi swoje. Dziwne, że tyle zdjęć sobie robią z Sasinem a teraz co? Zwrot działań? Sasin gdzie ty?
Michał M
Michał M 15.01.2020, 11:57
Skoro nie będzie chętnych to po co to utrzymywać? ... i co ma minister Sasin do tego? To samorząd. W radzie zasiadają ludzie wybrani przez mieszkańców. Oni zdecydują czy likwidować czy nie. Moim zdaniem należy szkołę zlikwidować i utworzyć taki profil kształcenia w innej szkole. Za drogo kosztuje utrzymanie szkoły dla tak małej ilości młodzieży. Każdy grosz trzeba szanować. Róbcie remonty dróg bo bez tego żaden inwestor tu nie dojedzie.
Rodzic
Rodzic 15.01.2020, 17:58
Nie likwidować tylko wdrożyć plan naprawczy i otworzyć profile które wzbudzą zainteresowanie a skoro dyrekcja do du,.......to po co tak długo trzyma uważam prywatnie że jeżeli ciągle jej podcinali skrzydła to musiała w końcu spaść osobiście uważam ją za super babkę tylko bez pleców
mieszkaniec
mieszkaniec 15.01.2020, 13:28
Wywalić 1/3 pracowników starostwa. Skoro liczba mieszkańców spada, likwiduje się szkoły to po co tylu smakoszy kawy i herbaty w urzędzie? Gwarantuje tobie, że nawet gdyby połowę zwolnili to wszystko będzie jak do tej pory albo i lepiej bo będą się starać. Poza tym o jakich remontach dróg mówisz? Tych na wieś? Idąc twoim tokiem myślenia po co remonty dróg na wieś robić. Przecież liczba mieszkających na wsi spada. Może rozebrać drogi? Sorry ale ty jesteś że wsi więc droga do Ciebie musi być cymes:)
Karen
Karen 15.01.2020, 12:18
Taka prawda. Wszyscy winią starostę ale to rada powiatu jest twórcą uchwały a obecna pani starosta nie jest radną. Nie może podejmować żadnych decyzji samodzielnie.
www
www 15.01.2020, 13:29
Co za pech....
Bajkał
Bajkał 14.01.2020, 22:22
Na Facebooku ZS nr 4 w Hrubieszowie najnowszy wpis z 2018 roku, poprzedni 2013. Reklama znakomita.
Bajkał
Bajkał 14.01.2020, 23:03
Na bogato są 2 strony w takim razie.
wrr....
wrr.... 14.01.2020, 22:49
Oj: https://www.facebook.com/Zespó…
Bajkał
Bajkał 14.01.2020, 22:55
Oj: https://www.facebook.com/pages…
Nie rób z igły...
Nie rób z igły... 14.01.2020, 23:03
Jeśli to usprawiedliwienie, to ok. Fakt, że facebook żyje tylko pod innym nick.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.01.2020, 22:14
Trzy ostatnie wydarzenia na stronie starostwa: studniówka, WOŚP, wieczór kolęd. Dalej informacje o odbywających się w Zamościu szkoleniach. Serio niczym więcej się nie zajmują?
Michał M
Michał M 14.01.2020, 22:49
A nie łaska odtworzyć nagrania z sesji na których zawsze jest informacja z działań zarządu i starosty w okresie między sesjami? Co kolega mieszkaniec wykluczony cyfrowo i nie potrafi odnaleźć?
OJCIEC DYREKTOR
OJCIEC DYREKTOR 14.01.2020, 22:43
no ale focie są. może ktoś podrzuci co konkretnie ci "dyrektorzy" robią, bo nie wiem. widać chyba że jóżio więcej potrafił z unii wyciągnąć, o tu chyba bilans na ZERO, ROK BEZROBOCIA???
Michał M
Michał M 14.01.2020, 22:51
Bilans i tak jest na plus w ogólnym rozrachunku. Zeteselowcy już nie rządzą w powiecie a to jest wydarzenie nie do przecenienia.

Pozostałe