Zamojska Majówka 2019. Znamy gwiazdy imprezy

  • 05.04.2019, 14:40 (aktualizacja 08.04.2019, 09:12)
  • ak
Zamojska Majówka 2019. Znamy gwiazdy imprezy
Początek maja bez plenerowych imprez w Zamościu? Tego chyba nikt sobie nie wyobraża. W tym roku inauguracja sezonu turystycznego również będzie huczna. Szczegółowy program nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, jakie gwiazdy wystąpią podczas Zamojskiej Majówki 2019.

Miasto nie ujawnia jeszcze dokładnych planów związanych z majówką. Wiadomo, że cykl imprez potrwa od 1 do 5 maja. W Zamościu koncertować będą gwiazdy dużego formatu, czyli Bovska, Smolasty i Monika Lewczuk. Ale atrakcji będzie znacznie więcej.

Na scenie mają się pojawić także The Postman czyli Beatelsi z Polkowic. Nie może oczywiście zabraknąć Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna oraz Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Jak co roku odbędzie się też Festiwal Sztuk Ulicznych "Na bruku", będzie Festiwal Eksplozja Rocka. Zaplanowano ponadto VI edycję Biegu wokół Twierdzy, kiermasz starej książki i majowa strefa sportu i zabawy.

Tyle wiadomo na dzisiaj. Więcej szczegółów wkrótce.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe