Wybraliśmy Super Sołtysów 2016 roku

Wybraliśmy Super Sołtysów 2016 roku

Najlepsi z najlepszych zostali wybrani. Ich działalność na rzecz swojego sołectwa została najbardziej doceniona przez mieszkańców. Teraz czekają na nich laury i nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali Super Sołtys 2016.

Plebiscyt podsumujemy bardzo uroczyście już w najbliższy piątek 25 listopada w eleganckich wnętrzach Hotelu Koronny w Zamościu. Będą laureaci, sponsorzy i władze samorządowe. Nie zabraknie estradowych występów w wykonaniu przebojowej Lolek Orkiestry. Do tańca zagra znany i lubiany zespół Accord. A to wszystko dla tych, którzy na co dzień z pasją i zaangażowaniem działają na rzecz lokalnych społeczności, zabiegają o realizację potrzebnych we wsi inwestycji. Bogaty fotoreportaż z tego co działo się podczas gali, opublikujemy już za tydzień.

Głosowanie trwało przez kilka tygodni i zakończyło się 18 listopada.

Wyniki publikujemy w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia (22 listopada). 

 


Partnerami naszego plebiscytu są m.in.:

KMS Karol Szałacha, Bank Zachodni WBK II Oddział w Zamościu, Salon Mody Męskiej Manhattan, Małopolska Hodowla Roślin Spółka z o.o. Oddział w Zamościu, Stylista Sebastian Sagan, ToMar Hurtownia Wędlin w Zamościu, Agromarket Jaryszki Odział Zamość, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Bank Spółdzielczy w Łaszczowie, Broadway Club & Restaurant, Kapsteel Sp. z o.o. w Zamościu, Roztocze Hurtownia Wina, Piwa i Napojów Chłodzących w Tomaszowie Lubelskim, Hurtownia Napojów i Alkoholi Elgor w Zamościu, LGD Ziemia Zamosjka, LGD Roztocze Tomaszowskie, LGD Nasze Roztocze, Nadleśnictwo Strzelce, Nadleśnictwo Zwierzyniec, Nadleśnictwo Mircze, Zamojskie Zakłady Zbożowe, Urząd Miejski w Krasnobrodzie, Urząd Miejski w Lubyczy Królewskiej, Urząd Miejski w Łaszczowie oraz Starostwo Powiatowe w Zamościu, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim oraz Urzędy Gmin: Adamów, Bełżec, Biłgoraj,  Dołhobyczów, Hrubieszów, Grabowiec, Jarczów, Miączyn, Mircze, Nielisz, Rachanie Sitno, Susiec, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Tyszowce, Ulhówek, Werbkowice, Zamość.