Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 10:19
Reklama

XXII Plebiscyt piłkarski KT

Piłkarska Gala Zamojszczyzny uświetniła plebiscyt i 100-lecie LZPN [ZDJĘCIA]
Piłkarska Gala Zamojszczyzny uświetniła plebiscyt i 100-lecie LZPN [ZDJĘCIA]

Kolejna Piłkarska Gala Zamojszczyzny pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka przeszła już do historii. Ceremonia dekoracji zwycięzców XXII Plebiscytu Piłkarskiego Kroniki Tygodnia połączona ze obchodami 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zgromadziła znamienitych gości i obfitowała w wiele niezapomnianych momentów.

11.03.2022 11:00    18
Plebiscyt piłkarski Kroniki Tygodnia. Głosowanie trwa, czytelnicy decydują
Plebiscyt piłkarski Kroniki Tygodnia. Głosowanie trwa, czytelnicy decydują

Trwa głosowanie czytelników „Kroniki Tygodnia” w XXII Plebiscycie Piłkarskim. Wybierają najlepszych i najpopularniejszych w 2021 r. przedstawicieli środowiska piłki nożnej na Zamojszczyźnie.

11.01.2022 05:06
PLEBISCYT PIŁKARSKI: Odliczamy do końca głosowania!
PLEBISCYT PIŁKARSKI: Odliczamy do końca głosowania!

Głosowanie kończymy 21 lutego. Za tydzień podliczymy wszystkie głosy i poznamy laureatów XXII Plebiscytu Piłkarskiego. Głosujcie, bo to Wy zdecydujecie o tym, kto zostanie Piłkarzem, Trenerem, Młodzieżowcem, Działaczem i Drużyną Roku 2021 na Zamojszczyźnie.

04.01.2022 15:00    5
Wstępne nominacje w plebiscycie piłkarskim Kroniki Tygodnia
Wstępne nominacje w plebiscycie piłkarskim Kroniki Tygodnia

Wspólnie z przedstawicielami środowiska piłkarskiego Zamojszczyzny opracowaliśmy wstępną listę nominowanych w XXII Plebiscycie Piłkarskim „Kroniki Tygodnia”. Wykaz kandydatów do tytułów Piłkarz, Trener, Drużyna, Młodzieżowiec i Działacz Roku 2021 uzupełnią swoimi typami czytelnicy, jeśli uznają, że kogoś brakuje.

26.12.2021 06:06    7
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: abTreść komentarza: super pomysł!Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:19Źródło komentarza: Hutki: Spływ kajakowy i zbiórka dla zoo
Reklama
Reklama