Wydarzenie zapowiada się jako jedno z najważniejszych letnich spotkań lokalnej społeczności, łączące kulturę ludową, kuchnię regionalną oraz działalność społeczną kół gospodyń z całego powiatu.
To nie tylko przegląd kulinarny i rękodzielniczy, ale także okazja do integracji mieszkańców, prezentacji talentów scenicznych oraz promocji dorobku wsi.
Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 15. Po powitaniu gości rozpoczną się prezentacje kół gospodyń wiejskich. W trakcie przeglądu ogłoszone zostaną wyniki konkursu kulinarnego i rękodzielniczego.
Dla spragnionych muzyki, o godzinie 17 wystąpi zespół instrumentalno-muzyczny oraz duet Iwona Bogusz i Janusz Bogatko. Później publiczność będzie mogła posłuchać Rachańskiej Kapeli Biesiadnej. Finałem dnia ma być zabawa plenerowa z udziałem DJ Damiana, która rozpocznie się o godzinie 19.
PRZECZYTAJ TEŻ: Rachanie: Fundacja „Falków” ponownie nagrodziła najzdolniejszych uczniów

Napisz komentarz
Komentarze