Wydarzenie zgromadziło liczne grono gości oraz społeczność szkolną. W ciepłej i serdecznej atmosferze uczniowie zaprezentowali program artystyczny pełen piosenek, poezji i tańca, będący wyrazem wdzięczności i szacunku dla wszystkich pań. Każdy występ był symbolicznym kwiatem w muzycznym bukiecie życzeń przygotowanym przez młodych artystów.
CZYTAJ TEŻ: Zamość nagrodził swoich mistrzów. Wielkie święto sportu w ZDK
Wyjątkowy klimat wydarzenia podkreśliły również eleganckie występy taneczne, które wprowadziły publiczność w nastrojową i pełną emocji atmosferę. Całość koncertu stworzyła piękną i wzruszającą opowieść o wdzięczności, szacunku oraz ważnej roli kobiet w naszym życiu.
– To był niezwykły koncert, który pokazał nie tylko talent naszych uczniów, ale przede wszystkim ich wrażliwość i ogromne serce. Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę i podziękować wszystkim paniom za ich codzienną troskę, siłę i dobro, które wnoszą w życie rodzin, szkoły i całej społeczności – podkreśliła Alicja Dubel, dyrektor szkoły.
Koncert „Muzyczny Bukiet Życzeń” był nie tylko artystycznym świętem, ale też pięknym spotkaniem pokoleń, pełnym wzruszeń, radości i wspólnego przeżywania wyjątkowych chwil.
W koncercie uczestniczyły przedstawicielki Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Zamość, Kuratorium Oświaty, Zarządu Osiedla Promyk, emerytowane nauczycielki szkoły, a także mamy i babcie uczniów. Publiczność z dużym wzruszeniem i entuzjazmem przyjęła występy młodych artystów oraz szkolnego chóru, wielokrotnie nagradzając ich gromkimi brawami.


Napisz komentarz
Komentarze