Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 09:05
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Kryłów: Kordon po raz ósmy (ZDJĘCIA)

Podczas tegorocznych Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa na wyspie w Kryłowie bawiło się ponad 3,5 tys. widzów. Największe tłumy przyciągnął koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Video i gotowanie z Mariuszem Szwedem, finalistą programu kulinarnego MasterChief.
Kryłów: Kordon po raz ósmy (ZDJĘCIA)

Autor: UG Mircze

VIII Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa odbyły się 21 sierpnia w Kryłowie i w ukraińskim Krecziwie po drugiej stronie granicznego Bugu. W samo południe na moście pontonowym spotkali się przedstawiciele władz państwowych Polski i Ukrainy oraz samorządowcy gminy Mircze i rejonu Iwanicze na Ukrainie.

O różnych atrakcjach EDD i o odprawach granicznych na polowym przejściu granicznym w Kryłowie - przeczytasz w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia  


Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

boruch 23.08.2016 14:49
Na wyspie w Kryłowie nikt się niestety nie bawił.Szkoda,że ta impreza zaczyna przypominać wiejski festyn.Jej organizacja trochę przerasta obecną władzę!

Nikon 23.08.2016 16:30
Widocznie boruch pomyliłeś imprezy ???? Główne wydarzenia EDD odbywały się na placu w centrum Kryłowa ???? I z tego co zauważyłem ludzie się fajnie bawili ????Nie rozumiem z kąd takie wnioski?

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama