Gm. Hrubieszów: Bajki malowane, nagrody przyznane

  • 22.01.2021, 10:00
  • ak
Gm. Hrubieszów: Bajki malowane, nagrody przyznane
Maja Dziewiczkiewicz z Przedszkola w Czerniczynie i Paulina Marcych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie były najlepsze w konkursie plastycznym zorganizowanym dla dzieci z gminy Hrubieszów na czas ferii zimowych.

Na konkurs spłynęło blisko 20 prac, których autorzy w wieku od 3 do 14 lat realizowali temat: „Bohatera stwórz, do plecaka włóż i w świat rusz”. 

Jurorzy uznali, że najpiękniej bajkowyh bohaterów przedstawiły Maja i Palina. Przyznali także cztery wyróżnienia, których laureatami zostali: Lena Stefańska z SP w Moniatyczach, Kornel Sarzyński z SP w Stefankowicach, Lena Kula z Przedszkola w Czerniczynie i Hanna Teterycz z Punktu Przedszkolnego w Stefankowicach.

Nagrody są do odebrania w bibliotekach w Czerniczynie, Moniatyczach i Stefankowicach. Konkursowe prace można obejrzeć na facebookowych profilach tych placówek, a także GOK w Wołajowicach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe