Hrubieszów: Zatrzymać koronawirusa. Miasto wspiera szkoły

  • 31.08.2020, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Zatrzymać koronawirusa. Miasto wspiera szkoły Fot. UM Hrubieszów
Takimi urządzeniami można w krótkim czasie i bardzo dokładnie dezynfekować pomieszczenia. Generatory ozonu będą używane w hrubieszowskich szkołach. Kupiło je miasto.

Sześć takich urządzeń trafiło w zeszłym tygodniu do magistratu w Hrubieszowie. Samorząd zdecydował, by je kupić w ramach "przeciwdziałania zagrożeniu niesionemu przez koronawirusa SARS-CoV-2". Generatory ozonu są teraz w urzędzie, ale będą regularnie udostępniane szkołom.

"Zakupiony sprzęt pozwoli na minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się zakażeń i zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i pracowników przedszkoli. Zakup został sfinansowany w całości ze środków Gminy Miejskiej Hrubieszów" – czytamy w komunikacie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hiy
hiy 07.09.2020, 12:47
Starostwo jest zamknięte! do Urzędu Miasta wchodzisz normalnie i sprawy załatwisz, nie wiem dlaczego starostwo się zamknęło
A starostwo
A starostwo 05.09.2020, 04:18
żadnych szkół pod swoją opieką nie ma ?
ewa
ewa 31.08.2020, 14:05
lubelszczyzna to strefa zielona, ale spróbujcie wejścc do jakiegokolwiek urzędu, ssadu, skarbówki, wszędzie barykada przed iinteresantami, a przeciezz wszędzie wszyscy chodzą, do marketu, koscioła itd, to barykadowanie to jakaś bzdura pewnie po to by swobodnie wypić kawę,, pogawędzić a po pracy iść między ludzi do marketu, trudno pojąć te ograniczenia

Pozostałe