Biłgoraj: Dwójka dzieci uciekła z Wioski SOS

  • 09.01.2020, 09:18
  • ak
Biłgoraj: Dwójka dzieci uciekła z Wioski SOS Fot. pixabay.com
Kilka godzin trwały dzisiejszej nocy poszukiwania dwójki dzieci, które oddaliły się z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. Dziewczynkę i chłopca udało się na szczęście znaleźć.

Było po godz. 23 w środę (8 stycznia), gdy policja dostała informację o zaginięciu wychowanków placówki. 13-letnia dziewczynka i 10-letni chłopiec samowolnie oddalili się z Wioski SOS ok. godz. 18. Długo nie wracali, nie było z nimi kontaktu.

W komendzie natychmiast po zgłoszeniu ogłoszono alarm. Rozpoczęły się poszukiwania małych uciekinierów. Policjanci penetrowali całe miasto, sprawdzali przystanki autobusowe, dworce PKS i PKP.

Dzieci odnaleziono dopiero po godz. 2 w nocy.

– Jak się okazało dzieci widząc poszukujących ich policjantów chowały się w zaroślach w niedalekiej odległości od Wioski Dziecięcej. Dzieci całe i zdrowe trafiły pod opiekę wychowawców – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Felicity
Felicity 11.01.2020, 16:31
Zew ciekawości ciągnął ich w świat!
Powiem Wam maludzcy jeszcze będziecie mieli czas poznać ten piękny aczkolwiek trudny świat.

Pozostałe