Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:34
Reklama

Juniorki Suchowiczteam drugie w województwie

Juniorki U-15 UKP Suchowiczteam zakończyły sezon, zdobywając drugie miejsce w rozgrywkach Wojewódzkich Mistrzostw Juniorek mł. LZPN.
Juniorki Suchowiczteam drugie w województwie
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

W ostatniej kolejce spotkań, w zeszły weekend wygrały w Krasnymstawie z UKS Niedżwiadek Chełm 3:1 po dwóch trafieniach Jagody Wróbel i jednym Martyny Nowosad.

Zawodniczki Wojciecha Suchowicza w końcowej tabeli zostały wyprzedzone większą ilością strzelonych bramek przez KKS Kingę Krasnystaw, na miejscu trzecim zostały sklasyfikowane młode Chełmianki. Z zespołów z naszego regionu miejsce czwarte zajął UKS Start Tomaszów l. a siódme Archipelag Roztocze Krynice. W sumie rywalizowało dziesięć drużyn.

W połowie czerwca w Wilkowie zawodniczki UKP Suchowiczteam zdobyły również wicemistrzostwo województwa , tym razem w rywalizacji zespołów Zrzeszenia LZS, ulegając w finale Pionierowi B.Podlaska /1:3/ M.Nowosad/, pokonując Wilki Wilków 2:1 /J.Wróbel -2/ i Brzeżnicę /5:0/ J.Wróbel, M.Petryk, M.Nowosad, R.Kozłowska, D.Kasprzycka/.

W tych zawodach organizatorzy najlepszą zawodniczką wybrali Roksanę Kozłowską.

Skład juniorek UKP Suchowiczteam w sezonie 2020/21:Wiktoria Ciurysek, Aleksandra Bednarz, Klaudia Kołcon, Karolina Bachanek, Martyna Nowosad, Patrycja Bronikowska, Marta Sierkowska, Maria Terlecka, Estera Radziszewska, Milena Skiba, Jagoda Mączka, Jagoda Wróbel, Karolina Żebura, Agata Tymicka, Rozalia Bergiel, Dominika Kasprzycka, Roksana Kozłowska, Maja Petryk.

W sezonie 2021/22 w kategorii juniorka młodsza będą mogły występować zawodniczki z rocz. 2007-2009.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama