Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:32
Reklama

Sukces za sukcesem. Awanse piłkarek Suchowiczteam

Tydzień temu juniorki Suchowiczteam awansowały na finały wojewódzkie eliminacji do CLJ U-15 , natomiast w ostatnią sobotę również młodziczki klubu z Wólki Panieńskiej, zdobyły promocję do najlepszej szóstki zespołów województwa.
Sukces za sukcesem. Awanse piłkarek Suchowiczteam
Autor: Fot. Suchowiczteam

Turniej finałowy, z którego awans na etap makroregionalny KMP U-13 uzyskają dwie drużyny, odbędzie się 17 października w Wilkowie.

Zawodniczki Tomasza Poździka w ostatniej rundzie eliminacyjnej na stadionie w Wilkowie, pokonały Orkę Kluczkowice 10:0 i Wilki Wilków 3:1,plasując się na pierwszej pozycji w grupie.

Łupem bramkowym podzieliły się: Martyna Nowosad /5/, Wiktoria Poździk /4/, Gabriela Bubiłek /2/,Aleksandra Momot i Natalia Tymura. W eliminacjach grupowych zamojskie piłkarki na sześć rozegranych spotkań, wygrały 5, w jednym remisując, uzyskując imponujący bilans bramkowy – 47:3.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama