Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:36
Reklama

Młodziczki Suchowiczteam jadą na finał

To już trzeci rok z rzędu, kiedy młodziczki z UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska wywalczyły awans do etapu centralnego i będą reprezentować województwo Lubelskie w Finałach Ogólnopolskich Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka w ramach Mistrzostw Polski LZS w piłce nożnej dziewcząt.
Młodziczki Suchowiczteam jadą na finał
Złote medalistki mistrzostw województwa - UKP Suchowiczteam
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

Te zawody odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca w Reńskiej Wsi koło Kędzierzyna-Koźla. Piłkarki z klubu z Wólki Panieńskiej podczas finału wojewódzkiego, który odbył się we wtorek, 22 czerwca zremisowały z LKS Wilki Wilków 0:0, pokonały Archipelag Roztocze Krynice wynikiem 5:1 oraz SP Grabów Szlachecki 3:1. Tym samym zapewniły sobie tytuł mistrzyń województwa lubelskiego LZS 2021.

Królową Strzelczyń zawodów z czterema trafieniami została Gabriela Bubiłek. W zespole złotych medalistek grają także: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Alicja Krępińska, Wiktoria Poździk, Aleksandra Momot, Zuzanna Bednarska, Ada Kliszcz, Jagoda Mroczek. Trenerem tej mistrzowskiej ekip jest Tomasz Poździk.

Przed dwoma laty drużyna UPK Suchowiczteam była w finałach piąta, a w ubiegłym roku dziewczyny uplasowały się na drugim miejscu. Teraz będą więc bronić tytułu wicemistrzyń Polski.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama