Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 21:47
Reklama

Mikroprzedsiębiorstwo: Pierogi Domowe od Agi

Właścicielką firmy garmażeryjnej Pierogi Domowe od Agi jest Agnieszka Ćwik. Przy pomocy sześciu pracowników od 2016 roku zaopatruje mieszkańców Zamościa i okolic m.in. w pierogi domowe z różnym nadzieniem oraz pieróg gryczany, który został Produktem Roku 2020 w plebiscycie Perły Biznesu. W tym roku oferta firmy została poszerzona o bułeczki pieczone z różnymi nadzieniami.
Mikroprzedsiębiorstwo: Pierogi Domowe od Agi

Autor: Fot. pixabay.com

Firma Garmażeryjna Pierogi Domowe od Agi rozpoczęła działalność w 2016 r. Sklep firmowy, mieści się przy Zakładzie Produkcyjnym, który znajduje się w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 6. Firma zatrudnia sześciu pracowników. Produkty sprzedawane są na miejscu, a także w sklepach PSS Społem.

Wizytówką pierogarni jest pieróg gryczany z ziemniakami i białym serem, zawijany w cieście, sprzedawany od 2017 r. Od lutego tego roku klienci mogą też kupić pieróg bez ciasta. Powodzeniem konsumentów cieszą się także pierogi z nadzieniem. Ich wybór jest naprawdę duży: ruskie, ruskie z cebulką, wiejskie, czyli z kaszą gryczaną i białym serem, z soczewicą, z mięsem, ze szpinakiem, z kapustą i z sezonowymi owocami. Do tego w menu są jeszcze kopytka, gołąbki, naleśniki. Wszystko świeże, przygotowywane według tradycyjnego przepisu. Pierogi są lepione ręcznie, po ugotowaniu schłodzone. Sprzedawane na wagę, a na życzenie klienta pakowane hermetycznie, żeby przedłużyć ich termin ważności. Pierogi robione są także na zamówienie.

 –Dotychczas nasze największe zamówienie to 100 kilogramów pierogów – mówi Agnieszka Ćwik. Gdyby ktoś był ciekaw, na 100 kg potrzeba ok. 4,5 tys. pierogów! Miesięcznie firma sprzedaje też ok. 400 kg pieroga gryczanego (jeden taki pieróg pieczony w blaszce waży ok. 3 kg).

Choć w Zamościu i okolicy nie brakuje dostawców pierogów, przedsiębiorstwo Pierogi Domowe od Agi radzi sobie doskonale, a ich produkty schodzą "jak ciepłe bułeczki".

"Jesteśmy mała, lokalną firmą dla której najważniejsza jest jakość wyrobów które produkujemy i obsługa klienta na najwyższym poziomie."

 –Pierogi i inne dania mączne to zawsze ulubione jedzenie dzieci. Dorosłych zresztą też. Nic dziwnego. Są pożywne, smaczne, bo przygotowujemy je z najlepszych, prostych składników, z tradycyjnego przepisu. To dobry pomysł na szybki obiad czy kolację – mówi właścicielka A. Ćwik.

Pierogi Domowe od Agi są kolejnym kandydatem w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Roku do nagrody głównej naszego plebiscytu Perły Biznesu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze

 

 

ReklamaBaner reklamowy firmy GOLDSUN
ReklamaBaner B1 firmy Replika
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AlexTreść komentarza: Widać, że hotel nie jest już dochodowy...szukają nowego źródła utrzymania a określanie go luksusowym to nadużycie. Kasyno to tylko problemy.Data dodania komentarza: 23.04.2024, 14:09Źródło komentarza: Nie będzie kasyna w Hrubieszowie. Radni zagłosowali "przeciw"Autor komentarza: aiTreść komentarza: efekt tuska wszędzie - nawet w Hrubieszowie, a po co pociąg jak mamy go w berlinie :)))Data dodania komentarza: 23.04.2024, 12:44Źródło komentarza: Pociąg z Hrubieszowa do Wrocławia zagrożony. Nieoficjalne plany likwidacjiAutor komentarza: NormalnyTreść komentarza: Pan burak jako proboszcz doskonale wie ile dzieci zwłaszcza chłopców idzie do pierwszej komunii.Data dodania komentarza: 23.04.2024, 11:06Źródło komentarza: Zbliża się sezon komunijny. I liczenie wydatków. 250 zł od talerzyka to początekAutor komentarza: Bolszewickie mediaTreść komentarza: "I dodaje, że w klasie jej córki jest 19 dzieci. A do komunii idą 4 klasy. I od każdego dziecka jest 1000 złotych.". Naprawdę ? Dotychczas wasza bolszewicka narracja była taka, że mało kto uczęszcza na religię. Coś jesteście chorągiewkami towarzyszeData dodania komentarza: 23.04.2024, 09:25Źródło komentarza: Zbliża się sezon komunijny. I liczenie wydatków. 250 zł od talerzyka to początekAutor komentarza: KateTreść komentarza: Nie chcesz nie dawaj nie znasz wszystkich szczegółów to nie zabieraj głosu Gdyby nie potrzebowali to by nie zbieraliData dodania komentarza: 23.04.2024, 06:20Źródło komentarza: Płoskie: Warsztat Bra-Tek spłonął. Kto dołoży cegiełkę do odbudowy?Autor komentarza: EhhTreść komentarza: To co juz prawka nie zabieraja? Czy to jakies ulgi !?Data dodania komentarza: 22.04.2024, 22:32Źródło komentarza: Gm. Tomaszów: Pirat drogowy w Jezierni. Miał 200 km/h na liczniku
Reklama
Reklama