Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:50
Reklama

Zamość: Wybuch na ul. Reja. Wysadzili w powietrze bankomat (AKTUALIZACJA)

Nocą na ulicy Reja w Zamościu został wysadzony w powietrze bankomat. Sprawcy skradli potężną gotówkę.
Zamość: Wybuch na ul. Reja. Wysadzili w powietrze bankomat (AKTUALIZACJA)
Autor: Tomasz Tomczewski

Z tego, co udało nam się ustalić wynika, że do wybuchu doszło tuż przed godz. 3 w nocy. Punktualnie o 2.43 firma monitorująca bankomat przy markecie na ul. Spadek dostała sygnał o włamaniu. Policjanci, którzy pojechali na miejsce przejęli zapis z kamer. Wiadomo więc dokładnie, jak działali złodzieje.

– Podjechali audi kombi od ulicy Spadek, zatrzymali samochód. Wysiadło z niego trzech mężczyzn. Podeszli do bankomatu, później schowali się za winklem i nastąpiła eksplozja - relacjonuje Mariusz Sykała, naczelnik wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Siła wybuchu była na tyle potężna, że elementy bankomatu przeleciały aż na drugą stronę ulicy i uderzyły w ścianę budynku. Wówczas złodzieje podbiegli do urządzenia, zabrali z niego kilka kasetek z gotówką, błyskawicznie wskoczyli do samochodu i odjechali w stronę ulicy Lwowskiej. Wiadomo, że w bankomacie było mnóstwo pieniędzy. Policja ustala, ile dokładnie.

Cała akcja trwała zaledwie 3 minuty.

Samochód, którym poruszali się sprawcy został już przez policję znaleziony. Był spalony i porzucony w kompleksie leśnym w miejscowości Kąty.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT WE WTORKOWYM NUMERZE I E-WYDANIU KRONIKI TYGODNIA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PowiedzStop 22.05.2017 12:03
ale go wybuchli bankomat

Mieszkaniec Zamościa 22.05.2017 12:05
co za świry

ja 04.04.2017 10:03
Kilka kasetek kasy w 3 minuty?! A my pracujemy przez całe życie i gówno z tego mamy...

Xyz 03.04.2017 22:30
Może komuś bankomat wciągnął kartę

mały 03.04.2017 22:07
30 marca ok 3 nad ranem też ktoś wysadził bankomat w Rossoszu, zabrali 50 tyś zł.

lo 03.04.2017 20:26
banki dymają swoich klientów, teraz ktoś wydymał bank. policja znajdzie sprawców? hahahahahah oni ze sprzedawczykami ukraińskich fajek na rynku nie mogą sobie poradzić !!! patologia. brawo angielska robota

www 04.04.2017 20:56
oni sami u nich kupują.

mlody22 03.04.2017 19:50
Przez samo państwo jestesmy okradani wszyscy. Wiec kłócić sie o pieniadze z bankomatu to jest juz wielce problem? Ludzie jak wszyscy którzy na nich glosujemy to wszystko to patola. Ale każdy patrzy na każdego łapy i

Adam 03.04.2017 17:51
W dzień na ulicy Reja pełno policji, pilnują pieszych, kto tam mieszka wie o czym piszę. A w nocy nie ma pieszych lepiej pospać za nasze pieniążki. Złapcie tych przestępców dzielna policjo Zamojska.

Mgm 03.04.2017 17:44
Hmm z pieniędzy nic nie będzie...Pieniądze są zabezpieczone przy silnym wybuchu wylewa się na nie atrament

Stany_blog_pl 03.04.2017 16:38
Ktoś nie pamiętał może PINu?

Vanosh 03.04.2017 14:12
Te przyzwolenia i pochwaly kradziezy na dole to jest jakies nieporozumienie

Arekk 03.04.2017 14:12
Imponująca akcja, policja tak samo będzie skuteczna jak po serii włamań do mieszkań wiosną 2015 - też był obraz z kamer i co? Przyjechali na gościnne występy i pojechali, teraz też :)

rudy 03.04.2017 13:40
zawsze-i-wszedzie-policja-j......-bedzie!!!!!

ZmCMen 03.04.2017 13:13
No ładnie im to poszło w 3 minuty matematyki jakies ???? musieli dobrze to obliczyc w ile mniej wiecej policja przyjedzie zapewne przyjechali szybciej niz zazwyczaj zamiast w pol godziny to 10minut...

Obserwator 03.04.2017 17:49
Cymbale, naucz się czytać ze zrozumieniem. Z treści artykułu jasno wynika, że policja przejęła zapis z monitoringu. Na tej podstawie można stwierdzić, jak szybko "poradzili" sobie z tematem złodzieje.

andrzej 03.04.2017 13:10
wasze-zdrowie!!!!!!!!!-powodzenia!!!!!

xyz 03.04.2017 13:06
Kupcie Sobie fajne auto :D !!