Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:18
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań starszej pani. Zaangażowali śmigłowiec

Prawie 10 kilometrów od swojego domu odeszła 89-letnia mieszkanka Matcza w gm. Horodło. Nie potrafiła sama wrócić. Szukali jej policjanci, strażnicy graniczni i strażacy. Do akcji zaangażowano nawet śmigłowiec Black Hawk. Na szczęście kobieta odnalazła się cała i zdrowa.
Szczęśliwy finał poszukiwań starszej pani. Zaangażowali śmigłowiec
Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Starsza pani wyszła z domu w środę (26 maja) wieczorem. Udała się w nieznanym kierunku. Nie wróciła, nie skontaktowała się z bliskimi. Zaczęto jej więc intensywnie szukać, zwłaszcza, że 89-letnia kobieta miała problemy z pamięcią.

Akcja była zakrojona na szeroką skalę. Włączyli się w nią hrubieszowscy policjanci, ale też mundurowi z Lublina, również strażnicy graniczni ze Skryhiczyna i Horodła i strażacy z Hrubieszowa i druhowie OSP w Matcza. W czwartek do poszukiwań włączono też policyjny śmigłowiec Black Hawk.

Kobieta została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w lesie przez funkcjonariusza SG. Pogotowie udzieliło jej pomocy. Kobieta czuła się na szczęście na tyle dobrze, że mogła wrócić do domu.

Black Hawk w poszukiwaniach 89-latki z gm. Horodło - materiał KPP Hrubieszów


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Nieporol 28.05.2021 14:17
Brawo Policja, SG, PSP OSP

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama