P. W. MultiMax Damian Chwiejczak

  • 30.01.2018, 11:30 (aktualizacja 30.01.2018, 19:06)
  • bw
P. W. MultiMax Damian Chwiejczak MultiMiax
Przedsiębiorstwo MultiMax istnieje na rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Zamościu na ulicy Peowiaków 9. Firma zatrudnia 19 wyspecjalizowanych pracowników – doświadczonych handlowców, serwisantów, magazynierów, a także specjalistów ds. marketingu.

Firma zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym doradztwem w dziedzinie ogrzewania elektrycznego. MultiMax oferuje klientom m.in. kompletne systemy ogrzewania podłogowego, instalacje przeciwoblodzeniowe, grzejniki elektryczne, kominki elektryczne, a także wyposażenie łazienek. Jest autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów z zakresu systemów grzewczych na świecie.

– Dzięki rzetelnej pracy i oferowaniu systemów grzewczych najwyższej jakości ugruntowaliśmy naszą pozycję w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w tej branży – mówi prezes firmy Damian Chwiejczak.

Głównym kanałem sprzedaży jest sklep internetowy (adres:www.emultimax.pl) o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, także międzynarodowym. W 2016 firma otworzyła swój pierwszy salon sprzedaży w Warszawie (ul. Zagójska 7), którego to powierzchnia już rok później została powiększona niemal 3-krotnie ze względu na ciągle uzupełniany asortyment sklepu.

W 2015 sklep internetowy emultimax.pl został wyróżniony przez serwis Opineo za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii "Dom i Wnętrze". W 2017 roku MultiMax po raz pierwszy otrzymał prestiżową nagrodę Gazela Biznesu przyznawaną najprężniej rozwijającym się m-ś firmom i uplasował się na 16. miejscu w woj. lubelskim.

W październiku 2017 przedsiębiorstwo zaprezentowało się z sukcesem na warszawskich targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo i aktualnie przygotowuje się do tegorocznej edycji. MultiMax angażuje się w wydarzenia kulturalne na terenie Zamościa, jest też sponsorem drużyny piłkarskiej młodzików DKS Gaudium. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krys
krys 15.05.2020, 10:38
Taki system ogrzewania podłogowego czy podjazdu przed domem to świetna sprawa , przede wszystkim wygoda i komfort https://www.youtube.com/watch?…
https://izotom.pl/kp/maty-grze…

Pozostałe