Wojtek uciekł z domu dziecka. Był w Hrubieszowie. Kto widział chłopca?

  • 29.11.2017, 11:24 (aktualizacja 29.11.2017, 11:25)
  • ak
Wojtek uciekł z domu dziecka. Był w Hrubieszowie. Kto widział chłopca? Fot. Policja Wojtek to szczupły blondyn. Jego znak szczególny to pieprzyk nad ustami
Policja szuka 15-letniego Wojtka. Chłopiec pochodzący z okolic Hrubieszowa powinien przebywać w domu dziecka w Krasnymstawie, ale uciekł z tej placówki. podobno widziany był w rodzinnych stronach. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatka.

Ucieczkę chłopca zgłosili policji wychowawczy z placówki w Krasnymstawie. Wojtek Fila samowolnie opuścił dom dziecka i dotychczas tam nie wrócił. Mimo podjętych prób odnalezienia nastolatka, nie udało się ustalić jego miejsca pobytu.

Wojtek ma 15 lat, ok. 160 cm wzrostu. jest blondynem o piwnych oczach. jego znak szczególny to pieprzyk nad ustami po prawej stronie. W chwili zaginięcia był ubrany w bluzę sportową z zielonym kapturem oraz bezrękawnik i spodnie dresowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
......
...... 01.12.2017, 12:04
Ma sie dobrze zyje..;) . a placowka niech by lepiej traktowala dzieci moze by nie uciekali.;)
Aaaa
Aaaa 02.12.2017, 09:06
Niech tam jakaś kontrola będzie dzieci bez powodu nie uciekają tylko jak jest im źle

Pozostałe