Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

  • 25.11.2017, 10:00
  • ak
Gm. Krasnobród: Podziel się tym, co masz. Jutro akcja "Pomóż dzieciom…
Jutro (niedziela, 26 listopada) w Krasnobrodzie i Kaczórkach, podobnie jak w innych miejscowościach naszego regionu, odbędzie się wielka zbiórka darów w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę".

To przedsięwzięcie, którego głównymi organizatorami są Radio Lublin i TVP Lublin. Podczas krasnobrodzkiej odsłony akcji zbierane będą najróżniejsze dary rzeczowe, np.: artykuły spożywcze, słodycze, środki czystości, zabawki, książki, artykuły szkolne.

Wolontariuszy będzie można spotkać w kilku miejscach, np. w Kaczórkach obok kaplicy (w godz. 9.30-11.30), A także w Krasnobrodzie przy sklepie spożywczym Janusza Kurantowicza (w godz. 9.30-13.30), przy markecie ABC (w godz. 9-14), w Krasnobrodzkim Domu Kultury (w godz. 14-18), przy sklepie Biedronka i w Delikatesach Centrum (w godz. 9.30-14).

Zbiórce darów w KDK towarzyszyć będzie koncert, który rozpocznie się o gody. 15, a biletem wstępu na to wydarzenie będą słodycze zbierane dla potrzebujących dzieci.

CZYTAJ TEŻ: POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ W ZAMOŚCIU

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe