Kobieto, oddaj portfel!

  • 20.10.2017, 07:00 (aktualizacja 20.10.2017, 07:10)
  • mk
Kobieto, oddaj portfel! pixabay
Przywłaszczenie rzeczy znalezionej to przestępstwo, a czasami dla kogoś zguba może znaczyć więcej, niż znajdującemu się wydaje. Powinna o tym pamiętać kobieta, która w jednym ze sklepów w Szczebrzeszynie znalazła portfel. Było w nim raptem 60 zł, ale dla jego właścicielki – emerytki to dużo...

Do naszej redakcji zadzwoniła emerytka ze Szczebrzeszyna. Opowiedziała nam o przykrym zdarzeniu, które miało miejsce 10 października po godzinie 10 w jednym ze sklepów w Szczebrzeszynie.

 – Robiłam zakupy w sklepie Delikatesy Centrum. Kupiłam chleb i odeszłam od kasy. Później chciałam jeszcze wziąć kilka pustych pudełek na przetwory dla syna. Kiedy schyliłam się po nie, wypadł mi portfelik. Było tam 62 zł z groszami. Może dla kogoś to niewiele, ale dla mnie to dużo – płacze 70-letnia pani Maria.

Pani Maria szybko zorientowała się, że zgubiła portfel, robiąc zakupy. Wróciła do sklepu. Szukała, patrzyła i nic. W końcu poprosiła kierowniczkę sklepu, aby przejrzeć monitoring. 

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe