Tomaszów Lubelski: Wszczął awanturę w domu, a policjantów chciał przekupić

  • 27.09.2017, 05:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wszczął awanturę w domu, a policjantów chciał przekupić pixabay.com
Za obietnicę wręczenia łapówki policjantom odpowie 44-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna chciał przekupić funkcjonariuszy, gdy interweniowali po tym, jak w domu wszczął awanturę.

Żona 33-latka zatelefonowała po policję w poniedziałek (25 września) wieczorem. Prosiła o interwencję, bo jej pijany mąż zaczął się awanturować. Przy okazji wyznała, że 44-latek już od dłuższego czasu znęca się nad nią.

Mundurowi pojechali do rodziny i zdecydowali o objęciu jej procedurą niebieskiej karty. Zaczęli sporządzać niezbędną dokumentację. To nie uspokoiło mężczyzny. Cały czas się awanturował. Nie pomagały prośby ani groźby, więc funkcjonariusze uznali, że najlepszym miejscem dla tomaszowianina będzie izba wytrzeźwień.

44-latek nie zamierzał tam jechać. Stawiał opór. – Ze względu na bezpieczeństwo jego i policjantów zostały założone mu kajdanki. Podczas doprowadzenia mężczyzna kilkakrotnie żądał, aby policjanci odwieźli go do domu. Obiecywał, że da im ponad 200 złotych, jeśli odwiozą go do domu – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka tomaszowskiej policji.

 Wówczas mężczyzna został poinformowany, że popełnił przestępstwo polegające na próbie wręczenia korzyści majątkowej. 44-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe