Pożar wybuchł przed południem, ok. godz. 11.35. Jak ustalono, 67-letni właściciel domu przykręcał butlę z gazem do kuchenki. Chciał sprawdzić, czy instalacja jest szczelna i zbliżył zapaloną zapałkę. Wówczas doszło do wybuchu, a w efekcie do pożaru.
Na pomoc rodzinie ruszył przypadkowy świadek zdarzenia, 30-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który akurat przejeżdżał tamtędy samochodem. Gdy zobaczył ogień wydobywający się z budynku, ruszył na ratunek. Wbiegł do domu i wyprowadził właściciela na zewnątrz. Obaj trafili później do szpitala. ich życiu, na szczęście, nic nie zagraża.
Wnętrze domu i całe jego wyposażenie spłonęło doszczętnie.




![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze