Zamość: Awanse w więzieniu

  • 29.11.2021, 07:06
  • ak
Zamość: Awanse w więzieniu Fot. kpt. Jarosław Małecki/ZK Zamość
Obchody Narodowego Święta Niepodległości, jak co roku, stały się okazją do uroczystego wręcznia awansów i odznaczeń funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Zamościu.

Zorganizowano to w miniony czwartek, 25 listopada. Funkcjonariusze ZK odebrali awanse i odznaczenia z rąk Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie płk. Dariusza Bernata.

– W gronie awansowanych na wyższe stopnie służbowe znalazło się 11 oficerów, dwóch funkcjonariuszy zostało awansowanych w korpusie chorążych oraz 27 w korpusie podoficerskim – informuje kpt. Jarosław Małecki, rzecznik prasowy zamojskiego więzienia.

Płk Bernat wraz z  płk. Jackiem Zwierzchowskim, dyrektorem ZK Zamość wręczyli także dwie srebrne i dwie brązowe odznaki  „Za Zasługi w Pracy Penitencjarnej”. 

Czytaj także: Zamojscy policjanci świętują i awansują (LISTA)

Czytaj także: Święto Policji 2021. Awanse funkcjonariuszy z Biłgoraja (LISTA)

Czytaj także: Święto w hrubieszowskiej komendzie. 36 funkcjonariuszy awansowało (LISTA, ZDJĘCIA)

Czytaj także: W tomaszowskiej komendzie wręczono awanse

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaś
jaś 30.11.2021, 10:43
A zwykli pensjonariusze znowu pominięci , bez nich praca awansowanych nie miała by sensu.

Pozostałe