Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Pierścionek dla ukochanej

  • 19.10.2021, 08:00
  • m
Plebiscyt Kroniki Tygodnia. Pierścionek dla ukochanej
Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają brylanty. I chyba nie ma takiej, która nie chciałaby ich mieć. Na początek zaręczynowy pierścionek z brylantem, potem np. na rocznicę ślubu albo jako prezent na Walentynki. Ale czemu by nie ot tak, zupełnie bez okazji. Tylko gdzie zdobyć taki kosztowny prezent? Oczywiście tylko u nas!

To właśnie w naszym plebiscycie możecie zdobyć ten wyjątkowy prezent, który sprawi ogromną przyjemność każdej kobiecie, bez względu na to w jakim jest wieku, bo pierścionek z brylantem to coś, co będzie wspaniałą ozdobą zarówno dla nastolatki, jak i dla pani dużo, dużo starszej. Kto go dostanie? To tylko od Was zależy.

Czytaj także: Pierścionek dla ukochanej. Kto wygrał ostatnio?

Czekamy na fotografie kochających się par. Takich, co to od niedawna są razem i dopiero snują wspólne plany, takich, które te plany już mają bardzo konkretne i datę zaślubin wyznaczoną oraz takich, którzy przeżyli już razem wiele lat, doczekali się dzieci, a może i wnuków. Warunek stawiamy tylko taki: przynajmniej jedno z Was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego.

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz numer telefonu) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku, z dopiskiem, że wyrażacie Państwo zgodę na publikację. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Czekamy na nie do 12 listopada. Od 16 listopada rozpocznie się głosowanie, na kuponach, które będziemy drukować w poszczególnych wydaniach "Kroniki Tygodnia". Głosować będzie można do 10 grudnia. Zwycięzców naszego plebiscytu ogłosimy w numerze z 14 grudnia. 

Fundatorem wspaniałego pierścionka o wart. 2 tys. zł jest Dariusz Królikowski, jubiler, właściciel Pracowni Biżuterii na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 11).

Czytaj także: Ta pierwsza, jedyna, ostatnia. Ten pierwszy, jedyny, ostatni

Czytaj także: Wygraliśmy siebie nawzajem

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe