Koronawirus: Kilkadziesiąt nowych zakażeń, kilka osób zmarło

  • 18.07.2021, 11:03
  • red.
Koronawirus: Kilkadziesiąt nowych zakażeń, kilka osób zmarło Fot. pixabay.com
Jest najnowszy raport ministerstwa zdrowia o koronawirusie w Polsce. Mamy 69 nowych zakażeń, odnotowano też 3 zgony pacjentów z COVID-19.

Resort informuje, że nowe przypadki SARS-COV-2 potwierdzono u mieszkańców województw: mazowieckiego (18), małopolskiego (8), lubelskiego (7), łódzkiego (6), śląskiego (6), świętokrzyskiego (5), wielkopolskiego (5), podkarpackiego (4), pomorskiego (3), dolnośląskiego (2), lubuskiego (1), kujawsko-pomorskiego (0), opolskiego (0), podlaskiego (0), warmińsko-mazurskiego (0), zachodniopomorskiego (0). 

4 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 nikt nie zmarł, 3 zgony odnotowano u pacjentów, którzy cierpieli też na choroby współistniejące. Żadna z tych osób nie pochodziła z Lubelszczyzny. 

W ciągu doby wykonano w Polsce przeszło 32,1 tys. testów.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe