Debiut Roku: Baza by Goldier

  • 14.06.2021, 15:57
  • red.
Debiut Roku: Baza by Goldier Baza by Goldier
Baza by Goldier powstała w ubiegłym roku i jest poszerzeniem oferty dla klientów firmy z doradztwem biznesowym Goldier założonej przez Jagodę Kupiec w 2015 roku. Znajduje się w Zamościu przy ul. Pereca 10.

Pomysł na Bazę by Goldier zrodził się z potrzeby.

– Brakowało takich miejsc, gdzie można przysiąść i popracować z dala od zamieszania, szumu rozmów. Nie było też w Zamościu i regionie miejsc bez zobowiązań długoterminowych. Idąc z duchem czasu, postanowiłam to zmienić – mówi Jagoda Kupiec.

W Bazie by Goldier są dwie przestrzenie do prowadzenia małych konferencji i przestrzeń relaksu, gdzie można napić się kawy lub herbaty. Open space jest wyposażona w regulowane biurka, projektor, ekran elektryczny, flipchart i wiele innych udogodnień takich jak szybkie wi-fi, lodówka. Na miejscu można nagrać filmik, popracować, prowadzić warsztaty czy szkolenie, zrobić sesję zdjęciową, obejrzeć film, a nawet zorganizować wieczór panieński. Baza jest dedykowana osobom wolnych zawodów, które chwilowo potrzebują przestrzeni do realizacji własnych pomysłów.

– Każdy nasz klient jest w centrum. Dbamy o profesjonalizm i skuteczność. Dbamy o biznes naszych klientów. Prowadzenie biznesu jest sztuką, przedsiębiorca musi być kreatywny, a gdy jest brak tej kreatywności, Goldier oferuje rozwiązania szyte na miarę. Przychodząc do samej Bazy by Goldier, nie sposób czuć się nieswojo. Miejsce zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy czuł przypływ kreatywności i miał poczucie wykonalności – tłumaczy Jagoda Kupiec.

Firma Goldier oferuje usługi lokalnie i poza obszarem Zamojszczyzny. Dział GOLDIER CREATIVE zajmuje się działaniami kreatywnymi, nie tylko opracowuje strategię biznesową, ale też implementuje metodę design thinking przy tworzeniu strategii marki, dba o stronę wizualną firmy. Z usług firmy można korzystać też zdalnie i niemalże codziennie. Właścicielka firmy myśli o jej rozwoju.

– Planuję uruchomić przestrzeń sprzedażową oryginalnych mebli i innych przedmiotów oraz planuję kolejne kiermasze promujące lokalnych producentów. Pozostajemy elastyczni wobec potrzeb klientów. Zapraszamy do współpracy artystów, osoby wolnych zawodów, jak i przedsiębiorców, abyśmy razem tworzyli sieć lokalnych przedsiębiorców – dodaje.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe