Zamość: Razem pili, a potem jeden pobił drugiego

  • 01.05.2021, 06:00
  • ak
Zamość: Razem pili, a potem jeden pobił drugiego Fot. policja.pl
Za dokonanie rozboju będzie odpowiadał 32-latek z gminy Zamość, który pobił 37-letniego kompana od kieliszka, mieszkańca gminy Sitno.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na jednym z osiedli w Zamościu. Pokrzywdzony opowiedział policjantom, że poprosił nieznajomego, aby kupił mu alkohol. Ten przystał na propozycję i później razem pili, to co zostało kupione. Kiedy jednak skończyli, 32-latek pobił mężczyznę, a następnie zabrał mu portfel i telefon.

Kryminalni namierzyli i zatrzymali sprawcę. W piątek, 30 kwietnia przedstawiono mu zarzuty. 

– Prokurator zdecydował, że 32-latek do rozprawy będzie objęty policyjnym dozorem. Podejrzany był już wcześniej prawomocnie skazany za podobne przestępstwa, odpowie więc w warunkach recydywy – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawiani wolności. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ochi
Ochi 02.05.2021, 22:46
Dojechałem frajera, teraz sobie posiedzę za darmow w *** za wasze podatk frajerzy hahahahha
nono
nono 04.05.2021, 20:21
elegancko mordo :D

Pozostałe