Z motyką i szuflą na byłą żonę i pasierbicę

  • 29.04.2021, 05:18
  • ak
Z motyką i szuflą na byłą żonę i pasierbicę Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Za znęcanie się nad rodziną odsiedział 5-letni wyrok więzienia. Wyszedł na wolność i mimo zakazu zbliżania się do kobiet, znowu bił i wyzywał byłą żonę i jej córkę. Po kolejnej awanturze policja zatrzymała 52-latka z gminy Rachanie.

Był późny wieczór w poniedziałek 26 kwietnia, kiedy do komendy w Tomaszowie dotarła informacja o awanturze domowej w jednej z wiosek w gminie Rachanie. Okazało się, że 52-letni mężczyzna rzucił się na swoją byłą żonę, bo kobieta odmówiła mu podania posiłku. Zaczął ją bić metalową szufelką, grozić, że zabije ją i jej córkę.

– Przerażona 27-latka wybiegła z domu na podwórko wołając o pomoc. Mężczyzna ruszył za nią, zadając jej uderzenia tym co akurat znalazł pod ręką. Kobieta została kilkukrotnie uderzona motyczką. Ostatecznie udało jej się uciec do sąsiada, gdzie oczekiwała na przyjazd policji i pogotowia ratunkowego – relacjonuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

52-latek uciekł z gospodarstwa zabierając ze sobą motyczkę, a także należące do byłej żony pieniądze. Kryminalni go znaleźli i zatrzymali. Był nietrzeźwy. Trafił do komendy. Policja zamierza wnioskować o tymczasowy areszt dla niego, zwłaszcza, że mężczyzna był w przeszłości karany za znęcanie się nad rodziną i miał sądowy zakaz zbliżania się do żony i pasierbicy.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xy\
xy\ 29.04.2021, 16:20
proszę pisać prawdę.

Pozostałe