Strażacy dowiozą na szczepienia

  • 05.02.2021, 07:17
  • red.
Strażacy dowiozą na szczepienia Fot. OSP Radecznica
Strażacy wspierają osoby, które we własnym zakresie nie są w stanie dotrzeć do przychodni czy ośrodka zdrowia, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Akcję organizują wybrane punkty szczepień przy współpracy jednostek samorządu terytorialnego. Na terenie powiatu zamojskiego jak dotychczas odnotowano niewiele sytuacji, gdy pomoc mundurowych była niezbędna, ale strażacy są w gotowści.

– W najbliższym czasie planowane jest też przekazywanie ulotek informacyjnych w tym zakresie. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod całodobowym, bezpłatnym numerem 989 to infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 – informuje mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe