Zamość: Co dalej z Hetmanem? (TYLKO W GAZECIE)

  • 15.07.2020, 07:00
  • tomt
Zamość: Co dalej z Hetmanem? (TYLKO W GAZECIE) W najbliższych dniach okaże się, czy Hetman zagra w trzeciej lidze.
Ciągle nie wiadomo, jaki los spotka Hetmana Zamość. Zespół może mieć poważny problem z przystąpieniem do trzecioligowych rozgrywek, które ruszą pierwszego sierpnia.

Jakiś czas temu pojawiło się oświadczenie prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka dotyczące sytuacji w klubie. Włodarz miasta poparł powołanie nowego zarządu, przyznając jednocześnie, że "od dłuższego czasu obserwowaliśmy problemy z bieżącą działalnością klubu, na które nałożyły się oczywiście obiektywne trudności związane z pandemią koronawirusa". Prezydent zapowiedział m.in. „nowe otwarcie”, zapewniając o „pełnej współpracy ze strony miasta”.

O co dokładnie chodzi? Jaka jest przyszłość klubu? O tym przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe