Decyzja w połowie maja (TYLKO W GAZECIE)

  • 06.05.2020, 07:11
  • tomt
Decyzja w połowie maja (TYLKO W GAZECIE) Przed graczami Hetmana treningi w szóstkach i oczekiwanie na decyzję związku.
Szanse na dogranie sezonu w trzeciej lidze wydają się być iluzoryczne. W Hetmanie Zamość podkreślają jednak, że w czerwcu piłkarski świat się nie kończy.

Po ostatnich decyzjach zezwalających na treningi w sześcioosobowych grupach w serca kibiców wlało się nieco optymizmu. Wiele też wskazuje, że jeszcze w maju zobaczymy w walce o punkty piłkarzy Ekstraklasy, a niedługo później pierwszo- i drugoligowców. Na tym dobre wiadomości się kończą, ponieważ szanse na dokończenie rywalizacji w niższych ligach są znikome.

Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej dali sobie czas do 11 maja. Wówczas powinna zapaść decyzja, choć w tle pojawiają się też kolejne daty – 15 i 20 maja. Wariantów jest mnóstwo. W przypadku zakończenia rozgrywek najczęściej padają słowa, aby odbyło się bez spadków. Na konkrety jednak za wcześnie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe