Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.05.2020, 05:30
  • Rozmawiała Agnieszka Piela
Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO W GAZECIE)
Jak ja mam te dzieci zabezpieczyć? Jak ja mam powiedzieć dwulatkom, że mają palców do buzi nie wkładać? Zabawek nie oblizywać? Jak powiedzieć Adasiowi, że nie wolno mu się bawić z Zosią, bo nie wolno? Pochować pluszaki?

Pyta Małgorzata Siedlecka, właścicielka ZFC Bajka, dyrektor Punktu Przedszkolnego Zuza. I opowiada w rozmowie z redaktor Agnieszką Pielą o problemach w funkcjonowaniu przedszkola w czasie pandemii.

Rząd w drugiej fazie odmrażania gospodarki zezwolił między innymi na uruchomienie od 6 maja przedszkoli i żłobków, ale pod pewnymi obostrzeniami.  Czy zamojskie przedszkola są w stanie spełnić te obostrzenia? Jak będzie wyglądał pobyt maluchów w przedszkolu.

Rozmowę w najnowszym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia powinni przeczytać przede wszystkim rodzice maluchów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Rozmawiała Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 07.05.2020, 11:02
Owszem rodzic powinien dziecku dawać dobry przykład jak również, nauczyciel, przedszkolanka. Miałam dziecko w tym żłobku i bardzo mnie razilo aroganckie zachowanie Pani Małgorzaty. Jak można rozmawiać z rodzicem trzymającym dziecko i palić papierosa? Niestety takich sytuacji było bardzo dużo. Być może i Pani jest sympatyczna ale pokora jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
X
X 07.05.2020, 16:01
A kto to przedszkolanka?
Rodzic
Rodzic 06.05.2020, 20:32
Przy Ziarenku codziennie panie palą papierosy a pety wrzucają do kanału deszczowego. Godne pochwały!!!!
Rodzic
Rodzic 05.05.2020, 22:45
Oooo moją "ulubiona Pani Dyrektor" witająca codziennie rano dzieci z papierosem w ustach...Przykład dla dzieci jak ta lalal
Ola
Ola 06.05.2020, 23:13
A to nie rodzice są od dawania przykładu?
pixel
pixel 05.05.2020, 18:17
Ostatnio mam wrażenie, że wszystko jest na łapu capu. Przecież rząd miał czas to wszystko przyszykować, opracować jasne procedury dla rodziców i dla przedszkoli. Pani Małgosi mam Pani rację!

Pozostałe