Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.05.2020, 05:30
  • Rozmawiała Agnieszka Piela
Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO…
Jak ja mam te dzieci zabezpieczyć? Jak ja mam powiedzieć dwulatkom, że mają palców do buzi nie wkładać? Zabawek nie oblizywać? Jak powiedzieć Adasiowi, że nie wolno mu się bawić z Zosią, bo nie wolno? Pochować pluszaki?

Pyta Małgorzata Siedlecka, właścicielka ZFC Bajka, dyrektor Punktu Przedszkolnego Zuza. I opowiada w rozmowie z redaktor Agnieszką Pielą o problemach w funkcjonowaniu przedszkola w czasie pandemii.

Rząd w drugiej fazie odmrażania gospodarki zezwolił między innymi na uruchomienie od 6 maja przedszkoli i żłobków, ale pod pewnymi obostrzeniami.  Czy zamojskie przedszkola są w stanie spełnić te obostrzenia? Jak będzie wyglądał pobyt maluchów w przedszkolu.

Rozmowę w najnowszym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia powinni przeczytać przede wszystkim rodzice maluchów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Rozmawiała Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 07.05.2020, 11:02
Owszem rodzic powinien dziecku dawać dobry przykład jak również, nauczyciel, przedszkolanka. Miałam dziecko w tym żłobku i bardzo mnie razilo aroganckie zachowanie Pani Małgorzaty. Jak można rozmawiać z rodzicem trzymającym dziecko i palić papierosa? Niestety takich sytuacji było bardzo dużo. Być może i Pani jest sympatyczna ale pokora jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
X
X 07.05.2020, 16:01
A kto to przedszkolanka?
Rodzic
Rodzic 06.05.2020, 20:32
Przy Ziarenku codziennie panie palą papierosy a pety wrzucają do kanału deszczowego. Godne pochwały!!!!
Rodzic
Rodzic 05.05.2020, 22:45
Oooo moją "ulubiona Pani Dyrektor" witająca codziennie rano dzieci z papierosem w ustach...Przykład dla dzieci jak ta lalal
Ola
Ola 06.05.2020, 23:13
A to nie rodzice są od dawania przykładu?
pixel
pixel 05.05.2020, 18:17
Ostatnio mam wrażenie, że wszystko jest na łapu capu. Przecież rząd miał czas to wszystko przyszykować, opracować jasne procedury dla rodziców i dla przedszkoli. Pani Małgosi mam Pani rację!

Pozostałe