Koronawirus w regionie. Policyjny kurs samoobrony dla kobiet odwołany

  • 12.03.2020, 09:00
  • ak
Koronawirus w regionie. Policyjny kurs samoobrony dla kobiet odwołany Fot. KMP Zamość Asp. szt. Piotr Nowicki, mistrz klasy międzynarodowej posiadający 5º DAN w Ju-Jitsu
Pierwsze spotkanie i pierwszy trening miały się odbyć dzisiaj (12 marca) po południu. Ale kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu nie ruszy zgodnie z planem.

Zajęcia miały się odbywać w sali gimnastycznej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu przy ul. Peowiaków 3. Szkoła została jednak zamknięta, w związku z tym nie ma sali do ćwiczeń.

– Nie rezygnujemy z organizacji zajęć, ale odbędą się one w późniejszym terminie – mówi Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka KMP Zamość.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe