Szczebrzeszyn: Haszysz u 28-latka. Mógł z tego zrobić 130 porcji

  • 20.02.2020, 15:42
  • ak
Szczebrzeszyn: Haszysz u 28-latka. Mógł z tego zrobić 130 porcji Fot. KMP Zamość
Za posiadanie sporych ilości narkotyków odpowie 28-latek ze Szczebrzeszyna. Policjanci znaleźli u niego haszysz.

Funkcjonariusze swoimi kanałami ustalili, że u młodego mężczyzny mogą znaleźć niedozwolone substancje odurzające. Pojechali do niego i znaleźli to, czego szukali.

– W pokoju zajmowanym przez młodzieńca odnaleźli dwie wagi oraz brązową substancję w kostce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to haszysz. Łącznie funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki w ilości, która wystarczyłaby do sporządzenia blisko 130 porcji tego narkotyku – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

CZYTAJ TAKŻE: IDEA WYWĘSZYŁA NARKOTYKI

28-latek został zatrzymany. W środę (19 lutego) usłyszał zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych oraz ich przywiezienia wbrew przepisom do Polski. Za pierwsze przewinienie grozą 3 lata więzienia, za drugie do 5.

CZYTAJ TAKŻE: WIĘZIEŃ DOSTAŁ PACZKĘ Z HEROINĄ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe