Rzucił się z siekierą na policjantów

  • 07.02.2020, 11:45
  • ak
Rzucił się z siekierą na policjantów Fot. pixabay.com
63-latek wpadł w szał, bo syn wylał mu alkohol. Kiedy na interwencję dotarli mundurowi, rzucił się na nich z siekierą.

Działo się to w jednej z wiosek w gminie Dołhobyczów. Policjant z miejscowego posterunku pełnił akurat służbę z funkcjonariuszem straży granicznej, gdy przyszło wezwanie w sprawie awantury domowej. 

Trzeba było uspokoić agresywnego 63-latka. Mężczyzna pił w domu alkohol. Jego syn uznał, że ojciec przesadził, więc zabrał mu butelkę, a jej zawartość wylał do zlewu. Tego 63-letni mężczyzna nie mógł znieść.Wpadł w szał. Złapał siekierę i zaczął niszczyć nią ściany oraz inne sprzęty domowe.

Domownicy wezwali pomoc. Gdy mundurowi weszli do mieszkania, rozwścieczony mężczyzna postanowił na nich odreagować swoją złość. Rzucił się do nich z siekierą. Był bardzo agresywny. Funkcjonariusze zdołali go obezwładnić i wieźli do komendy. 63-latek nie tracił animuszu. Nadal był agresywny, obrażał mundurowych. Kiedy nieco się już uspokoił, zdradził, że tego dnia mieszkał alkohol: spożywał spirytus i piwo.

Niebawem mężczyzna odpowie za napaść na funkcjonariuszy. Sąd już zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 07.02.2020, 18:29
Rzucił się na nich z siekierą. A mundurowi co ? Ze strachu zwaciały im nogi i dlatego nie uciekli. A pistolety to mają na wodę

Pozostałe