Biłgoraj: Mikołajkowa zbiórka. Są pieniądze na stypendia

  • 06.12.2019, 14:06
  • ak
Biłgoraj: Mikołajkowa zbiórka. Są pieniądze na stypendia Fot. FFLZB
Dokładnie 5360,03 zł zebrali w czwartek (5 grudnia) wolontariusze mikołajkowej akcji Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Pieniądze zostaną przeznaczone na przyszłoroczne stypendia.

Akcja odbyła się w Biłgoraju i Zwierzyńcu. Włączyło się w nią 63 wolontariuszy. Najskuteczniejsi w pozyskiwaniu datków okazali się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Kuba Nowak, Kamil Koszarny, Jarek Marczak zebrali 1020 zł.

Drugie miejsce z kwotą 427,59 zł zajęli: Mateusz Kasiak, Kacper Blacha, Jakub Swatowski, zaś trzecie drużyna w składzie: Klaudia Blacha, Martyna Gurdziel, Karolina Paluch i Gabrysia Kusiak. One zgromadziły 417,67 zł.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Fundacja FLZB i Gmina Wiejska Biłgoraj.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe