St. sierż. Radosław Wasilewski ścigał się na mistrzostwach świata

  • 02.10.2019, 14:00
  • ak
St. sierż. Radosław Wasilewski ścigał się na mistrzostwach świata
Tym razem nie stanął na podium, ale zajęcie szóstego miejsca w mistrzostwach świata to również ogromny sukces. Odniósł go St. sierż. Radosław Wasilewski, policjant ze Szczebrzeszyna i zapalony kolarz.

Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Zamościu znalazł się kadrze Polski na 3. Policyjnych Mistrzostwach Świata w Mediolanie. Zawody odbyły się pod koniec września. Wzięli w nich udział funkcjonariusze z całego świata. 

W kolarstwie szosowym nasz kraj reprezentowała czteroosobowa drużyna. Znalazł się w niej utytułowany zawodnik – st. sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pełni służbę w komisariacie w Szczebrzeszynie. Miał do pokonania bardzo trudną, liczącą 120 kilometrów trasę. Zajął wysokie 6 miejsce.

O sukcesach st. sierż. Radosława Wasilewskiego pisaliśmy wielokrotnie, m.in. TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe