Hrubieszowscy komendanci odznaczeni

  • 22.09.2019, 06:30
  • ak
Hrubieszowscy komendanci odznaczeni Fot. KPP Hrubieszów
Mł. insp. Grzegorz Pietrasiak, szef hrubieszowskich policjantów ma powody do dumy. Został odznaczony Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie jako jeden z siedemnastu funkcjonariuszy garnizonu lubelskiego odebrał to wyróżnienie w zeszłym tygodniu, podczas uroczystej zbióki zorganizowanej w Komendzie Wojewózkiej Policji w Lublinie. 

Odznakę przyznaną za "szczególne zasługi w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania porządku publicznego" otrzymał z rąk komendanta wojewódzkiego  insp. Roberta Szewca.

Warto dodać, że takim samym medalem wyróżniony został jeszcze podczas wojewódzkich obchodó Święta Policji także mł. insp. Ryszard Wasiak, zastępca komendanta powiatowego w Hrubieszowie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe